Drukarki MAXIFY do małych biur

Solidne i wydajne drukarki MAXIFY dla małych firm pozwalają maksymalnie rozwinąć potencjał małego biura. Doskonałe rozwiązanie, które zapewnia niski koszt drukowania w małych biurach zatrudniających do 5 pracowników i drukujących 250–1500 stron miesięcznie.

MAXIFY iB4150 240px Range.jpg

MAXIFY iB4150

 • Kolorowa drukarka atramentowa
 • 15,5 stron w trybie kolorowym i 24 stron w trybie monochromatycznym na minutę
 • Pojemność: 500 arkuszy
 • Łączność Wi-Fi i LAN oraz obsługa usług w chmurze
 • 250–1500 stron miesięcznie

MAXIFY MB5150_240

Seria MAXIFY MB5150

 • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie
 • 15,5 stron w trybie kolorowym i 24 stron w trybie monochromatycznym na minutę
 • Pojemność: 250 arkuszy; podajnik dwustronny D-ADF na 50 arkuszy
 • Obsługa Wi-Fi, LAN i chmury
 • 250–1500 stron miesięcznie

[MASTER] Image_MAXIFY MB5450 240px Range

MAXIFY MB5450

 • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie
 • 15,5 (kolor) / 24 (cz.-b.) obrazy na minutę
 • Pojemność: 500 arkuszy; podajnik dwustronny D-ADF na 50 arkuszy
 • Obsługa Wi-Fi, LAN i chmury
 • 250–1500 stron miesięcznie

Wygoda i szybkość

Nasze drukarki o dużej pojemności papieru i drukarki wielofunkcyjne z wbudowanym podajnikiem ADF na 50 arkuszy ułatwiają przetwarzanie wielostronicowych dokumentów. Duża szybkość drukowania dokumentów i szybki wydruk pierwszej strony gwarantują, że oczekiwanie na dokumenty nie będzie już konieczne.  Drukarki wielofunkcyjne do małych biur pozwalają nawet zapisać ulubione operacje w celu szybkiego wykorzystania przy następnej okazji.

MAXIFY-convinience-and-speed
MAXIFY-Wireless-Connectivity

Łączność bezprzewodowa

Łączność Wi-Fi i Ethernet umożliwia łatwe udostępnianie funkcji drukowania i skanowania oraz drukowanie z dowolnego miejsca.  Bezprzewodowe drukowanie ze smartfonów i tabletów jest proste dzięki aplikacji MAXIFY Printing Solutions firmy Canon lub funkcji AirPrint™ firmy Apple. Można drukować za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, ad hoc w trybie punktu dostępu, a nawet za pośrednictwem Internetu dzięki obsłudze chmury.

Sterowanie drukarką

Dodatkową kontrolę zapewnia zdalny interfejs użytkownika, który pozwala monitorować drukarkę i sterować nią w małym biurze za pośrednictwem sieci. Można sprawdzać stan drukarki i poziomy atramentów oraz monitorować całość lub konkretne typy zadań, takie jak monochromatyczny druk dwustronny.  Można także zdalnie ograniczyć wybrane operacje, takie jak kopiowanie w kolorze i konfigurowanie ustawień drukarki, np. konfigurowanie usługi Cloud Link.

MAXIFY-Printer-Control
MAXIFY-Advanced-Scanning

Zaawansowane skanowanie

Dostępna w drukarkach wielofunkcyjnych dla małych biur funkcja skanowania do wiadomości e-mail umożliwia wysyłanie skanowanych dokumentów z wyświetlacza drukarki pod wybrane adresy e-mail lub tworzenie wersji roboczych wiadomości e-mail z zeskanowanymi dokumentami jako załącznikami w usłudze poczty elektronicznej (Gmail, MS  Exchange, Yahoo!). Można także przesyłać skanowane dokumenty do usług Evernote, Dropbox, Google Drive i SkyDrive lub do lokalizacji sieciowej.

Obniż wydatki na atrament i papier

Bardzo wydajne zbiorniki z atramentem XL umożliwiają ekonomiczne wydrukowanie do 2500 dokumentów w trybie monochromatycznym i 1200 dokumentów w kolorze (niski koszt wydruku strony). 4-kolorowy wielopak z pełnym zestawem tuszów zapewnia jeszcze bardziej oszczędne drukowanie. Funkcja automatycznego druku dwustronnego pozwala zmniejszyć ilość używanego papieru i uzyskiwać wyglądające profesjonalnie dokumenty dwustronne.

MAXIFY-save money on ink and paper.
MAXIFY-Working-from-home

Pracujesz w domu?

Zapoznaj się z ofertą drukarek MAXIFY do domowych biur, które oferują wysoką wydajność i są doskonałe dla osób prowadzących firmę w domu.

Wsparcie i pliki do pobrania

Pobieranie sterowników, oprogramowania układowego i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów dotyczących drukarki MAXIFY do małych biur.

Szukasz atramentów?

Znajdź właściwy zbiornik z atramentem lub wielopak do drukarki MAXIFY do małych biur dzięki wyszukiwarce materiałów eksploatacyjnych.

Szukasz drukarki i potrzebujesz pomocy?

Znajdź optymalną drukarkę do domu lub biura dzięki modułowi wyboru drukarki. Porównaj nasze biurkowe urządzenia wielofunkcyjne oraz laserowe i atramentowe drukarki fotograficzne.

  AirPrint jest znakiem towarowym firmy Apple Inc.