Drukarki MAXIFY do małych biur

Solidne i wydajne drukarki MAXIFY dla małych firm pozwalają maksymalnie rozwinąć potencjał małego biura. Doskonałe rozwiązanie, które zapewnia niski koszt drukowania w małych biurach zatrudniających do 5 pracowników i drukujących 250–1500 stron miesięcznie.

MAXIFY-convinience-and-speed

Wygoda i szybkość

Nasze drukarki o dużej pojemności papieru i drukarki wielofunkcyjne z wbudowanym podajnikiem ADF na 50 arkuszy ułatwiają przetwarzanie wielostronicowych dokumentów. Duża szybkość drukowania dokumentów i szybki wydruk pierwszej strony gwarantują, że oczekiwanie na dokumenty nie będzie już konieczne. Drukarki wielofunkcyjne do małych biur pozwalają nawet zapisać ulubione operacje w celu szybkiego wykorzystania przy następnej okazji.

Łączność bezprzewodowa

Łączność Wi-Fi i Ethernet umożliwia łatwe udostępnianie funkcji drukowania i skanowania oraz drukowanie z dowolnego miejsca. Bezprzewodowe drukowanie ze smartfonów i tabletów jest proste dzięki aplikacji MAXIFY Printing Solutions firmy Canon lub funkcji AirPrint™ firmy Apple. Można drukować za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, ad hoc w trybie punktu dostępu, a nawet za pośrednictwem Internetu dzięki obsłudze chmury.

Więcej informacji

MAXIFY-Wireless-Connectivity
MAXIFY-Printer-Control

Sterowanie drukarką

Dodatkową kontrolę zapewnia zdalny interfejs użytkownika, który pozwala monitorować drukarkę i sterować nią w małym biurze za pośrednictwem sieci. Można sprawdzać stan drukarki i poziomy atramentów oraz monitorować całość lub konkretne typy zadań, takie jak monochromatyczny druk dwustronny. Można także zdalnie ograniczyć wybrane operacje, takie jak kopiowanie w kolorze i konfigurowanie ustawień drukarki, np. konfigurowanie usługi Cloud Link.

Zaawansowane skanowanie

Dostępna w drukarkach wielofunkcyjnych dla małych biur funkcja skanowania do wiadomości e-mail umożliwia wysyłanie skanowanych dokumentów z wyświetlacza drukarki pod wybrane adresy e-mail lub tworzenie wersji roboczych wiadomości e-mail z zeskanowanymi dokumentami jako załącznikami w usłudze poczty elektronicznej (Gmail, MS Exchange, Yahoo!). Można także przesyłać skanowane dokumenty do usług Evernote, Dropbox, Google Drive i SkyDrive lub do lokalizacji sieciowej.

MAXIFY-Advanced-Scanning
MAXIFY-save money on ink and paper.

Niższe wydatki na atrament i papier

Bardzo wydajne zbiorniki z atramentem XL umożliwiają ekonomiczne wydrukowanie do 2500 dokumentów w trybie monochromatycznym i 1200 dokumentów w kolorze (niski koszt wydruku strony). 4-kolorowy wielopak z pełnym zestawem tuszów zapewnia jeszcze bardziej oszczędne drukowanie. Funkcja automatycznego druku dwustronnego pozwala zmniejszyć ilość używanego papieru i uzyskiwać wyglądające profesjonalnie dokumenty dwustronne.

Pracujesz w domu?

Zapoznaj się z ofertą drukarek MAXIFY do domowych biur, które oferują wysoką wydajność i są doskonałe dla osób prowadzących firmę w domu.

Drukarki MAXIFY do domowych biur

MAXIFY-Working-from-home

AirPrint jest znakiem towarowym firmy Apple Inc.