Drukowanie w chmurze MAXIFY

Wolność drukowania bezpośrednio z usług w chmurze, takich jak Evernote, Dropbox, OneDrive i Google Drive, z poziomu wyświetlacza drukarki lub zdalnie, z poziomu telefonu komórkowego lub tabletu dzięki aplikacji Canon PRINT. W drukarkach wielofunkcyjnych dostępne są także zaawansowane opcje skanowania.

MAXIFY-Cloud-Printers

Drukowanie z chmury

MAXIFY-Print-from-Cloud

Drukarki MAXIFY zapewniają swobodę drukowania z usług w chmurze z poziomu wyświetlacza drukarki. Dzięki aplikacji Canon PRINT można drukować przez Internet z dowolnego miejsca, korzystając z urządzeń przenośnych.

Skanowanie do chmury

MAXIFY-Scan-to-Cloud

Drukarki wielofunkcyjne MAXIFY umożliwiają skanowanie dokumentów bezpośrednio do usług w chmurze Evernote, Dropbox, OneDrive i Google Drive z poziomu wyświetlacza drukarki za pomocą funkcji MAXIFY Cloud Link*.

Skanowanie do wiadomości e-mail

Skanowanie do wiadomości e-mail

Dostępna w drukarkach wielofunkcyjnych MAXIFY funkcja skanowania do wiadomości e-mail umożliwia wysyłanie skanowanych dokumentów pod wybrane adresy e-mail. Funkcja załączania do wiadomości e-mail pozwala utworzyć wersją roboczą wiadomości e-mail z zeskanowanym dokumentem jako załącznikiem w usłudze poczty elektronicznej (Gmail, MS Exchange, Yahoo!). Funkcje skanowania do wiadomości e-mail i załączania do wiadomości e-mail są dostępne bezpośrednio na wyświetlaczu drukarki*.

MAXIFY-Scan-to-email2
MAXIFY-Printing-Solutions-app

CPIS-2.0.0_55

Aplikacja Canon PRINT

Aplikacja Canon PRINT nie tylko umożliwia bezprzewodowe drukowanie z urządzeń inteligentnych, lecz także zapewnia dostęp do usług MAXIFY Cloud Link w podróży. Można zdalnie drukować dokumenty z usług Evernote, Dropbox, OneDrive, Google Drive i wielu innych — praktycznie z każdego miejsca. Można także sprawdzać stan drukarki i informacje o atramentach oraz uzyskiwać dostęp do podręcznika drukarki.

Bezpłatna aplikacja Canon PRINT jest dostępna do pobrania w serwisach App Store i Google Play.

MAXIFY Google_Cloud_Print

Google Cloud Print

Drukarki MAXIFY obsługują także Google Cloud Print, co umożliwia drukowanie dokumentów Google, wiadomości e-mail, zdjęć i załączników PDF ze smartfonów, tabletów i tradycyjnych komputerów z praktycznie dowolnego miejsca. Pliki są bezpiecznie wysyłane do wydrukowania za pośrednictwem Internetu — bez względu na to, czy jesteśmy w tym samym pomieszczeniu co drukarka czy na innym kontynencie.

* Funkcje skanowania do chmury i do wiadomości e-mail są dostępne tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.