ProJet 5500X

ProJet 5500X

Ta wielkoformatowa, wysokowydajna drukarka MultiJet jest przeznaczona do wytwarzania większych elementów w większych ilościach. Obsługuje wiele materiałów, umożliwiając tworzenie materiałów kompozytowych o zaawansowanych właściwościach mechanicznych, które spełniają surowe testy funkcjonalne. Tryby szybkiego druku dostarczają elementy w wysokiej rozdzielczości w rekordowym czasie oraz nowe, najlepsze w swojej klasie materiały elastomerowe.

Korzyści

  • Niezrównana funkcjonalność
  • Obsługująca wiele materiałów drukarka 3D do tworzenia konstrukcji kompozytowych
  • Najwyższa wydajność
  • Wyjątkowa dokładność

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi ProJet 5500X

Ogromna różnorodność materiałów


Ta doskonała drukarka i system obsługi materiałów umożliwiają jednoczesne drukowanie i łączenie elastycznych oraz sztywnych fotopolimerów, warstwa po warstwie na poziomie pojedynczych pikseli, w celu uzyskania jak najlepszych właściwości mechanicznych.

Duży obszar roboczy


Dzięki większemu o 60% obszarowi roboczemu w porównaniu do konkurencji można drukować większe części lub więcej części w ramach jednej sesji.

Wyjątkowo duża wydajność


Drukarka MJP ProJet 5500X jest szybka podczas drukowania na materiałach kompozytowych i jeszcze szybsza w przypadku drukowania na materiałach pojedynczych.

Wyjątkowe parametry materiałów elastomerowych


Materiały kompozytowe VisiJet zostały opracowane z myślą o jak najlepszych parametrach. Drukarka MJP ProJet 5500X może drukować komponenty z materiałów elastomerowych które mogą być rozciągane nawet o 650% i wracają potem do początkowego kształtu.

Specyfikacja produktu

Więcej informacji o produkcie ProJet 5500X, jego cechach i możliwościach.