ProJet® 3510 SD

ProJet® 3510 SD

Drukuj modele koncepcyjne i prototypy funkcjonale o niezwykłej dokładności, wytrzymałości, a to wszystko w wysokiej rozdzielczości. Systemy MultiJet Printing (MJP), wykorzystują specjalne głowice zawierające setki dysz, dzięki którym drukują części z różnych tworzyw sztucznych, od twardego plastiku ABS po komponenty przezroczyste.

Korzyści

  • Najbardziej ekonomiczny model z serii
  • Wysoka jakość, trwałe części plastikowe
  • Łatwość obsługi
  • Niestandardowe komponenty gdy tylko ich potrzebujesz

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi ProJet® 3510 SD

Ekonomiczne drukowanie 3D w wysokiej jakości


Drukarka ProJet 3510 SD korzysta z wyjątkowych materiałów VisiJet M3 do tworzenia wysokiej jakości części, które są idealne w zastosowaniach inżynieryjnych. Drukarka 3D, działająca w rewolucyjnej technologii MJP, wyróżnia się najbardziej ekonomiczną pracą spośród wszystkich modeli z serii 3510. Umożliwia tworzenie trwałych komponentów plastikowych o wysokiej jakości do celów związanych z testami funkcjonalności, weryfikacją formy i dopasowania, szybkim wykonywaniem narzędzi i nie tylko.

Duży wybór materiałów


Utwardzane promieniami UV materiały plastikowe VisiJet® M3 są dostępne w wersjach o różnej kolorystyce oraz różnym stopniu przezroczystości i wytrzymałości. Materiałem podporowym jest biały, wytapialny wosk.

Sprawdzona w różnych branżach


Ta wszechstronna, trwała drukarka 3D jest wykorzystywana w następujących branżach: produktach konsumenckich, transporcie, energetyce, rekreacji, służbie zdrowia i edukacji, a także w innych branżach produkcyjnych.

Nagrody

Specyfikacja produktu

Więcej informacji o produkcie ProJet® 3510 SD, jego cechach i możliwościach.