ProJet 2500 Plus

ProJet 2500 Plus

Drukarka ProJet MJP 2500 Series została opracowana z myślą o drukowaniu 3D w profesjonalnej jakości i przystępnej cenie. Jej konstrukcja umożliwia łatwe i szybkie drukowanie funkcjonalnych, dokładnych komponentów z plastiku i materiałów elastomerowych w Twoim biurze. Nowa seria drukarek 3D - MJP - jest w stanie tworzyć modele o jakości zbliżonej do jakości otrzymywanej z wtrysku.

Korzyści

  • Profesjonalna produktywność
  • Druk w wysokiej rozdzielczości
  • Możliwość pracy w środowiskach biurowych
  • Łatwa eksploatacja
  • Projektowanie bez kompromisów

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi ProJet 2500 Plus

Precyzja, szybkość i łatwość druku technologii MultiJet jest teraz jeszcze łatwiej dostępna


Precyzyjne komponenty można drukować bezpośrednio w biurze, bez kompromisów w zakresie sprawności czy dokładności drukowanych części. Nowa seria drukarek, obejmująca modele ProJet MJP 2500 i ProJet MJP 2500 Plus, została opracowana z myślą o tym, aby szersze grono profesjonalistów mogło tworzyć dokładnie odwzorowane części bez opuszczania stanowiska pracy. Każda drukarka z tej serii jest zgodna z solidnymi i wszechstronnymi materiałami VisiJet M2, umieszczonymi w trwałych, czarnych i białych plastikowych zbiornikach. Model ProJet MJP 2500 Plus zapewnia dodatkowe możliwości obsługi sztywnego, przezroczystego materiału, a także elastycznych materiałów imitujących gumę (czarnego i naturalnego), o bardzo dobrej wytrzymałości na rozciąganie.

Profesjonalna jakość i wydajność


Drukarki ProJet MJP 2500 o wysokiej rozdzielczości mogą pracować całodobowo, zapewniając wysoką wydajność bezpośrednio w biurze. Nowy system MJP EasyClean to niesamowicie prosty sposób na usuwanie podpór w czasie poniżej 30 minut, bez konieczności manulanego czyszczenia i bez możliwości uszkodzenia wydrukowanych części.

Specyfikacja produktu

Więcej informacji o produkcie ProJet 2500 Plus, jego cechach i możliwościach.