Subskrypcja dotycząca drukowania

PLAN DRUKOWANIA PIXMA

Oszczędź nawet 50% dzięki PIXMA Print Plan*. Wybierz odpowiedni plan drukowania, w ramach którego za miesięczną opłatą będziemy wysyłać na wskazany adres atrament, gdy jego poziom w drukarce będzie niski.

PLAN DRUKOWANIA PIXMA

Na czym polega PIXMA Print Plan?

PIXMA Print Plan to usługa subskrypcji dotyczącej drukowania. Możesz wybrać jeden z kilku planów miesięcznych, w zależności od liczby drukowanych stron. W ramach planu na wskazany adres jest wysyłany automatycznie odpowiedni atrament, gdy jego poziom jest niski. Plan jest dostępny tylko w przypadku niektórych drukarek PIXMA. W razie potrzeby można go dostosować pod kątem zużycia atramentu, a niewykorzystane limity stron można przenieść na kolejny miesiąc, dzięki czemu zyskujemy elastyczne, ekonomiczne i bezproblemowe rozwiązanie do zarządzania atramentem.

Przeznaczenie

W usłudze planu drukowania PIXMA dostępne są następujące plany:

Nazwa planu

Typ planu

Liczba stron w pakiecie

Miesięczna cena planu

Light Home Printing

miesięcznie

30

2,49 EUR

Moderate Home Printing

miesięcznie

60

3,99 EUR

Frequent Home Printing

miesięcznie

100

4,99 EUR

Home Office PrInting

miesięcznie

200

9,99 EUR

Niewykorzystane strony są przenoszone na kolejny miesiąc.

Dowiedz się więcej o planie drukowania PIXMA**

Plan drukowania PIXMA w praktyce

Dowiedz się więcej o planie PIXMA Print Plan firmy Canon, w tym o sposobie jego funkcjonowania i zapewnianych korzyściach.
PIXMA Print Plan In Action

Zalety

Wnoś miesięczną opłatę obliczaną na podstawie liczby wydrukowanych stron w ramach elastycznego planu drukowania PIXMA i nie martw się zamawianiem atramentu – będzie on automatycznie dostarczany pod wskazany adres.
Canon Camera

Elastyczne plany dostosowane do potrzeb

Wybierz jeden z planów miesięcznych, uwzględniając swoje potrzeby w zakresie drukowania. Niezależnie od tego, czy pracujesz z domu, czy drukujesz dokumenty lub zdjęcia, znajdziesz plan drukowania PIXMA, który spełni Twoje potrzeby.

Automatyczne wysyłanie atramentu, kiedy jego poziom jest niski

Gdy zarejestrujesz się w usłudze, prześlemy pakiet powitalny zawierający atramenty zgodne z subskrypcją. Od tego momentu za każdym razem, gdy poziom atramentu w drukarce będzie niski, automatycznie prześlemy atrament na wymianę, dzięki czemu w drukarce nigdy nie zabraknie atramentu.

Canon Camera
Canon Camera

Pełna kontrola nad subskrypcją

Po zarejestrowaniu się w planie drukowania PIXMA masz pełną kontrolę nad subskrypcją na swoim koncie Canon. Możesz sprawdzać liczbę wydrukowanych stron, przeglądać rozliczenia i rozszerzać, ograniczać lub anulować subskrypcję.

PROCEDURA

Jak to działa

Zobacz, jak działa plan drukowania PIXMA firmy Canon, i dowiedz się więcej o opłatach miesięcznych, jakie będziesz ponosić w zależności od wybranego planu, o dostawach atramentu, gdy jego poziom w drukarce będzie niski, oraz o możliwości oszczędzenia nawet 50% kosztów w przeliczeniu na stronę**.
 • Zarejestruj się w planie z bezpłatną rejestracją i możliwością anulowania.

  Drukuj tyle, ile chcesz – możesz wybrać jedną z dostępnych opcji.

 • Zarządzaj subskrypcją online z poziomu swojego konta.

  Zarządzaj planem drukowania PIXMA przez Internet w dowolnym momencie, korzystając z konta Canon.

 • Drukarka automatycznie zamówi atrament, gdy zacznie go brakować.

  Atrament jest wysyłany automatycznie, gdy jego poziom w drukarce jest niski. Szczegóły zależą od wybranego planu.

 • Odbierz drukarkę i i aktywuj usługę, aby rozpocząć pracę.

  Aby aktywować drukarkę, należy ją włączyć, połączyć się z Internetem i pobrać narzędzie.

Znajdź odpowiedni plan dla siebie

Kup drukarkę zgodną z planem drukowania PIXMA i wybierz miesięczny plan uzupełniania atramentu, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby, lub wykup plan, jeśli już masz drukarkę zgodną z planem drukowania PIXMA.

Aktywuj drukarkę

Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby aktywować usługę w ramach instalacji oprogramowania lub zgodnie z instrukcją w wiadomościach e-mail dotyczących rejestracji w planie. Pamiętaj, że drukarka musi być podłączona do Internetu, aby usługa była dostępna.

Korzystaj z dostaw atramentu

Atrament jest dostarczany automatycznie przed wyczerpaniem, dzięki czemu nigdy go nie zabraknie.

Zarządzaj subskrypcją

Zachowuj pełną kontrolę nad planem PIXMA Print Plan z poziomu swojego konta Canon. Tutaj możesz sprawdzić liczbę wydruków i zobaczyć, czy niewykorzystane strony z poprzedniego miesiąca przeszły na kolejny miesiąc, i zapoznać się ze wszystkimi rozliczeniami. Możesz rozszerzyć, ograniczyć lub anulować plan w dowolnym momencie.

Drukarki zgodne z planem drukowania PIXMA

Poznaj drukarki firmy Canon zgodne z planem PIXMA Print Plan, z których można korzystać w ramach szeregu elastycznych miesięcznych planów uzupełniania atramentu dostosowanych do potrzeb użytkowników.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Już masz drukarkę zgodną z planem drukowania PIXMA? Zarejestruj się

Czy chcesz ponosić stałą opłatę miesięczną na podstawie liczby drukowanych stron? Zarejestruj się w usłudze planu drukowania PIXMA firmy Canon, aby oszczędzić nawet 50% na kosztach w przeliczeniu na stronę* i korzystać z automatycznych dostaw atramentu, gdy jego poziom w drukarce jest niski.

Często zadawane pytania

 • Na czym polega PIXMA Print Plan?

  Plan drukowania PIXMA to usługa subskrypcji opierająca się na liczbie wydrukowanych stron, a nie na koszcie zużywanych kaset z atramentem. Możesz wybrać plan, który pozwoli zaspokoić przewidywane potrzeby dotyczące drukowania. W ramach planu ponosisz tylko stałą opłatę miesięczną oraz koszty przekroczenia limitu. Nie płacisz za atrament ani za koszty dostawy, ponieważ to wszystko jest wliczone w miesięczne opłaty w ramach planu.
  Gdy zarejestrujesz się w usłudze, prześlemy pakiet powitalny zawierający atramenty zgodne z subskrypcją. Od tego momentu za każdym razem, gdy poziom atramentu w drukarce będzie niski, automatycznie prześlemy atrament na wymianę, dzięki czemu w drukarce nigdy nie zabraknie atramentu. Po zakończeniu każdego miesiąca niewykorzystane strony zostaną przeniesione na kolejny miesiąc, co umożliwi wydrukowanie dodatkowych stron.

 • Jak mogę zarządzać subskrypcją planu drukowania PIXMA?

  Po zarejestrowaniu się w planie drukowania PIXMA masz pełną kontrolę nad subskrypcją na swoim koncie Canon. Możesz sprawdzać liczbę wydrukowanych stron, przeglądać rozliczenia i rozszerzać, ograniczać lub anulować subskrypcję.

 • Czy mogę rozszerzyć lub ograniczyć swój plan?

  Tak, można zmienić plan na wyższy lub niższy. Dane rejestracji i plan drukowania PIXMA można zmienić za pośrednictwem konta Canon. Rozszerzenie planu drukowania PIXMA (zwiększenie liczby drukowanych stron miesięcznie) jest aktywowane natychmiast. Ograniczenie (zmniejszenie liczby wydrukowanych stron miesięcznie) będzie aktywowane po zakończeniu bieżącego okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zmiany.

 • Czy muszę zamawiać kasety z atramentem w czasie korzystania z planu drukowania PIXMA?

  Nie. W ramach planu drukowania PIXMA będziemy monitorować Twoje zużycie i poziomy atramentu. Nowe kasety z atramentem w ramach planu drukowania PIXMA zostaną dostarczone, gdy poziom atramentu będzie niski, a drukarka wyświetli monit o zmianę kasety. Nie trzeba zamawiać ani sprawdzać typu kasety.
  Drukarka objęta planem drukowania PIXMA musi mieć połączenie z Internetem, aby poziomy atramentu w drukarce mogły być nieustannie monitorowane.
  Kasety w ramach planu drukowania PIXMA to kasety z atramentem przeznaczone do drukarek objętych tym planem. Nie będą działać w drukarkach nieobjętych planem drukowania PIXMA (lista zgodnych drukarek jest dostępna na stronie PIXMA Print Plan printers overview page).


  Kasety w ramach planu drukowania PIXMA działają tylko po uruchomieniu subskrypcji planu drukowania PIXMA. Dane techniczne i ograniczenia dotyczące kaset są dostępne w regulaminie świadczenia usługi.

 • Jakie są wymagania w kontekście planu drukowania PIXMA?

  Istnieje kilka wymagań, które należy spełnić, aby zarejestrować się w usłudze planu drukowania PIXMA i zachować subskrypcję. Sprawdź, czy Twoja drukarka kwalifikuje się do udziału w programie. Tylko wybrane modele drukarek PIXMA są obsługiwane w ramach planu. Pełna lista zgodnych drukarek jest dostępna na stronie PIXMA Print Plan printer overview page.
  Należy korzystać z odpowiedniej metody płatności oraz mieć aktywny adres e-mail.
  Drukarka musi być połączona z Internetem i mieć włączony tryb automatycznego włączania, aby można było monitorować poziom atramentu.
  Dane rozliczeniowe i adres dostawy muszą być aktualizowane na bieżąco, abyśmy mogli dostarczać kasety z atramentem w ramach planu drukowania PIXMA.

 • Jakie są koszty udziału w planie drukowania PIXMA?

  Po dokonaniu rejestracji w wybranym planie ponosisz tylko stałą opłatę miesięczną w ramach planu oraz koszty przekroczenia limitu. Więcej informacji można uzyskać na stronie produktu planu drukowania PIXMA.

 • Czy firma Canon będzie mogła zobaczyć, co drukuję?

  Nie, firma Canon nie będzie mogła zobaczyć, co drukujesz. Będziemy monitorować tylko liczbę wydrukowanych stron, abyśmy mogli wysłać atrament za każdym razem, gdy poziom atramentu w drukarce będzie niski – zgodnie z wybranym planem.

 • Czy anulowanie jest możliwe w dowolnym momencie?

  Tak, plan drukowania można anulować w dowolnym momencie, ponieważ nie obowiązują w nim ani długoterminowe, ani roczne umowy. Warto jednak pamiętać, że subskrypcja zostanie anulowana po zakończeniu bieżącego okresu rozliczeniowego. Zaloguj się na konto Canon i kliknij „Subskrypcje”. Następnie zaznacz swoją subskrypcję i kliknij „Ustawienia”. Przewiń w dół strony i kliknij przycisk Anuluj subskrypcję. Po anulowaniu planu drukowania nadal możesz korzystać z drukarki, ale konieczny będzie zakup atramentu nieobjętego subskrypcją.

 • Jaka jest różnica między usługą Auto-Ink Delivery a planem drukowania PIXMA?

  W ramach usługi Auto-Ink Delivery automatycznie wysyłamy atrament, gdy poziom atramentu w drukarce jest niski, więc płacisz tylko za atramenty – jak w przypadku ich zamawiania. W planie drukowania PIXMA płacisz tylko za liczbę wydrukowanych stron zgodnie z wybranych planem, a atrament jest dostarczany pod wskazany adres na podstawie danych o intensywności drukowania.

 • Jak zliczane są wydrukowane strony?

  Wszystkie strony wydrukowane na drukarce objętej planem drukowania PIXMA, bez względu na format lub stopień zużycia atramentu, są traktowane jak jedna wydrukowana strona. Drukowanie na obu stronach arkusza jest traktowane jako wydruk dwóch stron.

 • Co to są strony przenoszone i jak działa ta procedura?

  W każdym miesiącu możesz wydrukować określoną liczbę stron zgodnie z wybranym planem. Wszelkie niewykorzystane strony, które nie zostały wydrukowane, są przenoszone na kolejny miesiąc. Jeśli w kolejnych miesiącach będą pojawiać się niewykorzystane strony, należy rozważyć zmianę planu.

 • Jak mogę monitorować pozostałą liczbę dostępnych stron i rozliczenia?

  Wszystkie informacje rozliczeniowe można zobaczyć na koncie Canon. Można też nimi zarządzać. Użytkownik może monitorować liczbę wydrukowanych stron oraz informacje rozliczeniowe, a także wprowadzać zmiany na koncie.

 • Czy mogę zarejestrować się w usłudze Auto-Ink Delivery i planie drukowania PIXMA jednocześnie?

  Liczba Nie można zarejestrować drukarki objętej planem drukowania PIXMA w obu usługach. Ta sama drukarka nie może być powiązana z dwiema usługami lub dwoma kontami.

 • Powiązane subskrypcje

  • Repeat & Save

   Zamawiając cyklicznie atrament lub toner, możesz zaoszczędzić 5%.

  1. * Na podstawie średnich oszczędności w przeliczeniu na stronę w porównaniu do kosztu oryginalnych standardowych zasobników z atramentem sprzedawanych w kontekście 20 najlepszych atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych w Europie Zachodniej (Key Point Intelligence Study – styczeń 2022 r.). Koszt jednej strony (CPP) miesięcznej subskrypcji planu drukowania Canon PIXMA (plan obejmujący 200 stron) – bez dodatkowych stron – w porównaniu z kosztem druku jednej strony zgodnie z normą ISO/IEC 24711 na 20 najlepszych atramentowych drukarkach wielofunkcyjnych dostępnych w cenie poniżej 200 euro w Europie Zachodniej i wykorzystujących zasobniki o standardowej pojemności. Średni koszt druku strony używany do określenia procentowej oszczędności w porównaniu do kosztu druku strony w ramach subskrypcji Canon PIXMA Print Plan (plan obejmujący 200 stron). Wydajność zasobników z atramentem i ceny określono na podstawie informacji podanych na stronach internetowych producenta w Niemczech. Ceny sprzedaży atramentu nie zostały uwzględnione w tym badaniu. Badanie Keypoint Intelligence ze stycznia 2022 r. zlecone przez firmę Canon, a oparte na publicznie dostępnych informacjach ze stycznia 2022 r. Drukarki wybrane według danych o wielkości sprzedaży w IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical 2021Q4, Europa Zachodnia.