Canon uznany za lidera w IDC MarketScape dla rozwiązań bezpieczeństwa druku i dokumentów 2019

Warszawa, 20 grudnia 2019 r. - Co dwa lata IDC prowadzi światowe badanie dostawców rozwiązań i usług bezpieczeństwa, koncentrując się na bezpieczeństwie druku i dokumentów. Badanie zapewnia ocenę globalnych możliwości dostawcy, infrastruktury dostawczej i strategii, która określa, czy dostawca jest klasyfikowany jako lider, główny gracz, uczestnik czy uczestnik tego rynku.

 

Badanie pomaga organizacjom B2B zidentyfikować dostawców z silną ofertą i dobrze zintegrowanymi strategiami ochrony dostępu do kluczowych informacji biznesowych w całym cyklu życia dokumentu.

W badaniu z 2017 r. Canon został uznany za „głównego gracza”. Jednak w 2019 roku, dzięki dobrej pracy i ścisłej współpracy między zespołami Canon EMEA i Canon USA, jesteśmy obecnie „liderem”. IDC docenia zdolność i zaangażowanie firmy Canon w pomaganiu klientom usuwaniu luk w zabezpieczeniach w drukowaniu, przechwytywaniu dokumentów i zarządzaniu treścią. To też zasługa „najlepszego w swojej klasie” sprzętu, oprogramowania i usług.

Canon zapewnia całościowe wsparcie: od zabezpieczeń na poziomie urządzenia, skończywszy na zabezpieczeniach dokumentów lokalnych i chmurowych, wspieranych przez zespół ekspertów, od wstępnego określania zakresu po wsparcie sprzedaży.

Źródło: https://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=US44387318