CANON IMAGEFORMULA DR-S150. NABIURKOWY SKANER DO SZYBKIEJ I ELASTYCZNEJ PRACY

Warszawa, 4 listopada 2019 r. – Canon zaprezentował najnowszy model nabiurkowego, bezprzewodowego skanera imageFORMULA DR-S150, który zaprojektowano z myślą o pracownikach biurowych i jednostkach administracji publicznej. To pierwszy tak kompaktowy model w portfolio Canon wyposażony w złącze USB oraz szereg opcji łączności przewodowej i bezprzewodowej.

imageFORMULA DR-S150

Nowy skaner charakteryzuje się wyjątkowo kompaktową konstrukcją, a instalacja jest bardzo intuicyjna. Możliwość bezprzewodowej łączności sieciowej sprawia, że imageFORMULA DR-S150 można postawić w niemal dowolnym miejscu w biurowej przestrzeni. Duży, kolorowy ekran dotykowy LCD oferuje łatwą nawigację po funkcjach i szybką obsługę standardowych procesów, takich jak np. skanowanie dokumentów tożsamości.

ELASTYCZNOŚĆ, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ

Nowy skaner wyposażono w sprawdzony mechanizm podawania papieru oraz solidną konstrukcję rolek podających i separujących. Na wzrost wydajności wpływa automatyczny podajnik o pojemności do 60 arkuszy, przeznaczony do jednorazowej obsługi bardzo dużych partii dokumentów, a samo urządzenie obsługuje szeroki zakres mediów, w tym ultra cienkie papiery, plastikowe identyfikatory, wytłaczane karty, a nawet paszporty o grubości do 4 mm.

SKANOWANIE JEDNYM PRZYCISKIEM

Dzięki możliwości szybkiego skanowania za pomocą jednego przycisku – przy użyciu wstępnie skonfigurowanych zadań – dokumenty są precyzyjnie przechwytywane i zachowują optymalną jakość obrazu, charakterystyczną dla technologii skanowania Canon. DR-S150 obsługuje również wysyłanie obrazów bezpośrednio do zdefiniowanego miejsca docelowego, bez konieczności połączenia z komputerem. Dedykowany procesor obrazu DR zapewnia szybkie przetwarzanie dokumentów nawet do 90 obrazów na minutę, minimalizując przestoje i ograniczając czas oczekiwania.

Tim Brosnihan, European Product Manager, Canon Europe powiedział: „Projektując nowy skaner imageFORMULA DR-S150 chcieliśmy dostarczyć niezawodne i elastyczne narzędzie do obsługi codziennych procesów biurowych – niezależnie od tego czy jest to biuro domowe, mała grupa robocza czy wydzielony dział w ramach większej organizacji. Urządzenie idealnie sprawdzi się w biurach świadczących usługi finansowe oraz urzędach, które oczekują podniesienia efektywności skanowania i przetwarzania dużej ilości dokumentów, np. dokumentów tożsamości. Do tego rozbudowane opcje łączności sieciowej, funkcja skanowania PUSH i obsługa różnorodnych mediów sprawiają, że imageFORMULA DR-S150 to niewielkie urządzenie umożliwiające efektywne skanowanie w środowiskach, w których skanuje się dużo i często.