Światowa gwiazda druku wielkoformatowego w Bytomiu!

Warszawa, 23 września 2019 r. – Po występach na najważniejszych światowych targach i polskiej premierze podczas FestiwaluDruku.pl, Océ Colorado 1650 z technologią UVgel rusza w Polskę, aby zaprezentować paletę swych możliwości. Już 2-3 października zawita do Bytomia, gdzie na specjalnym pokazie organizowanym wspólnie z firmą DMPlot i Tuplex, będzie można na żywo przekonać się o jej możliwościach. Wstęp wolny – wystarczy tylko wcześniejsze zgłoszenie swojego przybycia.

Dzięki wykorzystaniu nowej generacji technologii UVgel drukarka Océ Colorado 1650 już cieszy się dużym zainteresowaniem dostawców usług druku. Maszyna zdobywa także kilka branżowych nagród, m.in. godło Product of the Year 2019, przyznane przez stowarzyszenie SGIA, czy Złoty Medal tegorocznego FestiwaluDruku.pl. Przyszedł więc czas, aby z możliwościami tego rozwiązania mogła zapoznać się także szeroka publiczność w Polsce.

Dlatego Canon, wraz z partnerami, firmami DMPlot i Tuplex, zaprasza wszystkich zainteresowanych możliwościami II generacji plotera serii Océ Colorado do restauracji The Piano w Bytomiu, gdzie przez dwa dni (2-3 października) w godzinach 10:00 – 14:00 odbywać będą się prezentacje i pokazy na żywo druku szerokiej gamy aplikacji na Océ Colorado 1650.

Aby zapisać się na konkretną godzinę prezentacji, wystarczy wysłać e-mail na adres: wielkoformatowe@canon.pl z informacją o planowanej godzinie przybycia. Podczas spotkań, obok możliwości zobaczenia na żywo tego, co potrafi nowy ploter z rodziny Océ Colorado, każdy uczestnik będzie miał szansę spotkania z ekspertami w obszarze druku wielkoformatowego i porozmawiania o najnowszych trendach rynkowych i możliwościach rozwijania swojej oferty produktów czy usług.

„Jeśli myślisz o rozwijaniu działalności poligraficznej i chcesz nieustannie poprawiać wydajność produkcyjną w zakresie druku tapet, nasyconych kolorystycznie podświetleń, oznakowania samochodów, witryn sklepowych czy materiałów reklamowych, gorąco zachęcam do udziału w naszym spotkaniu” – mówi Rafał Osiekowicz z działu wsparcia sprzedaży w Canon. „Model 1650 to idealne połączenie perfekcyjnej jakości druku, z jakiej znane są drukarki Canon, z intuicyjnością obsługi i konfiguracji, z którą bez większego przygotowania poradzi sobie praktycznie każdy. Do tego technologia Océ FLXfinish, dzięki której za naciśnięciem przycisku zmieniamy wykończenie mat/błysk, i to niezależnie od rodzaju zadrukowanego podłoża. Nowe atramenty Océ UVgel 460 są jeszcze bardziej elastyczne i rozciągliwe, dzięki czemu zapewniają doskonałą stabilność obrazu i jego odporność na składanie, zwijanie czy zginanie medium, na którym zostały wydrukowane. A to pozwala na łatwą i szybką produkcję wysokomarżowych aplikacji, coraz częściej poszukiwanych przez klientów”.

Prezentacje Océ Colorado 1650:
Data: 2-3 października 2019 r.
Godz: 10.00 - 14.00

Restauracja The Piano
ul. Strzelców Bytomskich 87C,
41-914 Bytom
Sala Forte