KOMPAKTOWA DRUKARKA A3 Z OGROMNYM POTENCJAŁEM

16 września 2019 r. – Jeśli potrzebujesz uniwersalnej, kolorowej drukarki A3, która zmieści się na Twoim biurku – Canon przygotował urządzenie specjalnie dla ciebie. Najnowszy model i-SENSYS LBP852Cx to niewielkie urządzenie biurkowe, które oferuje szerokie spektrum możliwości druku kolorowego w wysokiej jakości. Idealny sposób na natychmiastową realizację wszystkich kreatywnych pomysłów i usprawnienie działań marketingowych.

Potrzebujesz wszechstronnej drukarki, która będzie idealnie pasować do każdej przestrzeni biurowej, niezależnie od tego, czy chcesz postawić ją obok własnego komputera, czy też, dzięki dodatkowym kasetom na papier, zrobić z niej urządzenie dostępne dla większych grup roboczych lub całego działu? i-SENSYS LBP852Cx, mimo swych kompaktowych rozmiarów, spełni Twoje oczekiwania, umożliwiając szybki i łatwy druk szerokiej gamy materiałów, od ulotki w formacie A6 po banner 1200 mm. Chciałbyś co tydzień zmieniać plakaty z ofertami promocyjnymi w swoim sklepie? Potrzebujesz szybko wysokiej jakości wizualizacji produktów? Ta kompaktowa drukarka o potężnych możliwościach szybko wykona tego rodzaju prace.

Drukowanie atrakcyjnych wizualnie materiałów nie musi kosztować fortuny. Dzięki naszemu przystępnemu cenowo, wydajnemu urządzeniu możesz teraz samodzielnie tworzyć profesjonalne wydruki o żywych kolorach i w wysokiej jakości. Dodatkowo specjalny tryb POP (Point of Purchase) do optymalizacji materiałów wspierających sprzedaż sprawia, że kolory na wydrukach stają się jaśniejsze i bardziej błyszczące, dzięki czemu każdy z nich przyciąga wzrok.

Jesteśmy też przekonani, że kreatywności nie powinna ograniczać skomplikowana obsługa urządzenia, a samo przygotowanie materiałów musi być proste i intuicyjne. Dlatego drukarka i-SENSYS LBP852Cx jest w pełni kompatybilna z oprogramowaniem Canon PosterArtist Lite, które bezpłatnie można pobrać ze strony internetowej Canon. Oferuje ono szereg – dostosowanych do potrzeb użytkowników – szablonów, które pozwalają szybko drukować potrzebne materiały.

Dalsze informacje