Gorąca nowość od Canon już w Polsce. Poznaj system EOS R podczas Dni Otwartych.

Warszawa, 8 października 2018 r. – Zaprezentowany niedawno pełnoklatkowy bezlusterkowiec Canon EOS R wywołał niemałe poruszenie w świecie fotografii. W związku z tym już niebawem, w ramach Dni Otwartych, w całej Polsce odbędą się prezentacje nowego systemu i jego możliwości. Wstęp na spotkania jest wolny.

Podczas spotkań przygotowanych przez Canon i partnerów można będzie dowiedzieć się wszystkiego na temat nowego systemu EOS R, który obejmuje także dedykowaną linię obiektywów RF. Zaprezentowana zostanie także gama nowych akcesoriów, takich jak adaptery, filtry oraz grip. Uczestnicy Dni Otwartych zdobędą szczegółowe informacje na temat zgodności EOS R z obiektywami EF i EF-S oraz poznają technologie i funkcje filmowe nowego bezlusterkowca.

Terminarz Dni Otwartych z EOS R:

Dzień    Miasto              Partner

11.10.    Katowice            Foto-Plus

12.10.    Kraków              Foto-Plus

15.10.    Warszawa          Fotoforma      

16.10.    Warszawa          Proclub           

17.10.    Poznań              Digital24         

18.10.    Wrocław            Digital24         

22.10.    Warszawa          Cyfrowe.pl      

23.10.    Katowice           Cyfrowe.pl      

24.10.    Poznań              Cyfrowe.pl      

26.10.    Gdańsk             Cyfrowe.pl      

14.11.    Szczecin            Cyfrowe.pl      

Wstęp na Dni Otwarte jest wolny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja internetowa. Wszystkie spotkania poprowadzi doświadczony szkoleniowiec Canon Polska – Robert Woźniak.

Więcej informacji nt. Dni Otwartych z EOS R oraz formularz rejestracji na spotkania dostępne są na stronie: https://www.canon.pl/dni-otwarte-eosr/.