Canon inspiruje na targach Film Video Foto w Łodzi. Dowiedz się jak rozwijać biznes w oparciu o najnowsze technologie cyfrowego druku.

Warszawa, 10 kwietnia 2018 r. – W dniach 12-14 kwietnia br. w Łodzi odbędą się XXI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych „Film Video Foto”. Podczas wydarzenia Canon pokaże najnowsze rozwiązania z zakresu fotografii profesjonalnej i filmowania oraz szeroką gamę urządzeń drukujących. Wszystko po to, aby inspirować uczestników i pokazać, że dzięki ekosystemowi rozwiązań Canon niemal każdy może rozwinąć swój własny, dochodowy biznes.

Jeśli żyjesz z fotografowania, rysowania, tworzenia grafiki i myślisz o rozwoju swojego biznesu lub chciałbyś, aby pasja stała się sposobem na życie i źródłem dochodu, koniecznie odwiedź stoisko Canon (C1) podczas tegorocznych targów „Film Video Foto” w Łodzi. Znajdziesz tam pełne portfolio produktów i rozwiązań z zakresu foto-video, obrazowania czy druku, które nie tylko cechują się wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, ale także oferują intuicyjną obsługę. Dzięki nim np. jako fotograf czy grafik nie będziesz zależny od usług zewnętrznych dostawców. Podczas targów Canon pokaże także wiele inspirujących zastosowań swojego sprzętu, które pomogą rozwinąć własną działalność. Na stoisku Canon czekać będą eksperci, którzy doradzą i pomogą wybrać rozwiązania optymalnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Dzięki szerokiej ofercie sprzętu foto-video oraz z zakresu druku wielkoformatowego, wiele pomysłów można będzie przetestować na miejscu.

Strefa Canon

Stefa Canon zlokalizowana będzie w na stoisku C1. Odwiedzający znajdą tam pełen wachlarz produktów. Wśród nich:

  • Aparaty fotograficzne i obiektywy

EOS-1D X Mark II – flagowa, najbardziej zaawansowana lustrzanka Canon, która łączy najwyższą jakość obrazu, wysoką rozdzielczość i szybkość pracy. Model przełamujący kolejne bariery szybkości fotografowania, pozwala wykonywać zdjęcia do 14 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE lub do 16 kl./s w trybie Live View dzięki zastosowaniu szybkich procesorów DIGIC 6+ oraz nowego układu napędu lustra.

EOS 5D Mark IV – najbardziej wszechstronna lustrzanka w serii EOS, następca jednego z najbardziej uznanych pełnoklatkowych modeli EOS dla profesjonalistów – EOS 5D Mark III. 30,4-MP matryca CMOS wspomagana podwójnym procesorem obrazu DIGIC 6 oraz systemem AF z nowym czujnikiem pomiaru RGB+IR to cechy, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających fotografów.

EOS 6D Mark II – najmniejsza pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa Canon z procesorem DIGIC 7 i matrycą CMOS o rozdzielczości 26,2 MP. Szeroki zakres dynamiczny umożliwia rejestrację wyraźnych szczegółów nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych partiach obrazu, a duża dynamika ekspozycji – jeszcze większe możliwości pracy nad plikiem na etapie postprodukcji.

EOS M50 – najnowszy bezlusterkowiec w ofercie Canon z możliwością filmowania w jakości 4K. Matryca CMOS APS-C o rozdzielczości 24,1 MP zapewnia doskonałe zdjęcia w każdych, nawet trudnych warunkach oświetleniowych.

  • Obiektywy serii L

Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, która spełnia oczekiwania profesjonalistów. Zapewniają przy tym niezrównane parametry optyczne w trudnych warunkach oświetleniowych i środowiskowych.

  • Kamery filmowe

Seria EOS Cinema – udostępnia niezrównane możliwości rejestrowania obrazu. Szeroki wybór opcji mocowania zapewnia z kolei zgodność z maksymalną liczbą obiektywów.

Seria XA – seria profesjonalnych choć kompaktowych, więc lekkich i poręcznych kamer, które doskonale sprawdzą się w codziennej pracy np. dziennikarskiej.  

XF 400 – mała i lekka profesjonalna kamera z zaawansowanymi funkcjami łączności bezprzewodowej.

  • Projektory

Szeroka gama urządzeń do wszelkich zastosowań; projektory instalacyjne o krótkim rzutowaniu i kompaktowe. Zapewniają niesamowitą ostrość i doskonałe efekty wizualne.

  • Urządzenia drukujące

Seria PIXMA – kompaktowe i eleganckie drukarki wielofunkcyjne z funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania

ImagePrograf PRO-4000 – ploter atramentowy do zastosowań w szeroko rozumianej branży kreatywnej, charakteryzujący się wyjątkową stabilnością kolorystyczną.

ImagePrograf PRO-4000S – urządzenie niemal bliźniacze do modelu PRO-4000, jednak nacisk przy jego konstrukcji położono na szybkość pracy i wyższą wydajność.

ImagePrograf PRO-1000 – fotograficzna drukarka A2, która wykorzystując atramenty pigmentowe zapewnia najwyższą jakość i trwałość wydruków (m.in. odporność na blaknięcie kolorów).

O wydarzeniu

Targi Film Video Foto to jedna z najważniejszych imprez branży fotograficznej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która od lat przyciąga producentów i dystrybutorów najnowszego sprzętu i akcesoriów audio i wideo-filmowych oraz dostawców zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej. Prezentowane tu nowości sprzętowe czołowych producentów mieszają się z warsztatami i wystawami czołowych polskich artystów sztuk wizualnych. Zeszłoroczna, jubileuszowa edycja przyciągnęła ponad 17 tys. osób, które przez trzy dni miały możliwość zapoznania się z bogatą ofertą blisko 130 wystawców, wzięcia udziału w ponad 100 warsztatach, seminariach i spotkaniach oraz obejrzenia 10 wystaw fotograficznych.

Targi Film Video Photo odbędą się w dniach 12-14 kwietnia w Hali Expo, al. Politechniki 4 w Łodzi. Sprzęt firmy Canon można będzie zobaczyć na stoisku C1.