Canon łączy dowolną liczbę promocji. Obierz nawet podwójny zwrot gotówki i akcesoria fotograficzne przy zakupie wybranych produktów.

Warszawa, 24 listopada 2017 r. – Canon umożliwia łączenie dowolnej liczby promocji typu CashBack i Added-value. Oznacza to, że przy zakupie wybranego produktu, jeśli jest on objęty aktualną promocją, można zarejestrować go w kilku promocjach jednocześnie i otrzymać łączną wartość zwrotu.

Wszystkie aktualne promocje Canon dostępne są na stronie www.canon.pl/promocje.

Jak łączyć promocje i otrzymać zwrot gotówki? Prezentujemy przykładowe symulacje:

Symulacja nr 1:

  • Przy zakupie lustrzanki EOS 5D Mark IV w promocji „Solidna podstawa do unikalnych historii” (www.canon.pl/prodslrpromo) otrzymujemy statyw i głowicę Manfrotto o wartości 1650 zł;
  • Kupując do tego obiektyw EF 16-35 mm f/4 IS i rejestrując go w promocji CashBack (www.canon.pl/cashback) otrzymujemy zwrot gotówki w wysokości 430 zł;
  • Ten sam obiektyw EF 16-35 mm f/4 IS rejestrujemy w promocji Lens Promo (www.canon.pl/lens-promo/) i otrzymujemy dodatkowy zwrot gotówki w wysokości 320 zł.

Łączna wartość bonusów w tej przykładowej konfiguracji to aż 2400 zł.

Symulacja nr 2:

  • Przy zakupie lustrzanki EOS 80D w promocji CashBack (www.canon.pl/cashback) możemy otrzymać zwrot gotówki w wysokości 430 zł i pakiet 100GB w aplikacji chmurowej Canon Irista (www.irista.com);
  • Kupując do tego obiektyw EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM i rejestrując go w dwóch promocjach Lens Promo (www.canon.pl/lens-promo/) i CashBack (www.canon.pl/cashback) otrzymujemy zwrot 860 zł (2 x 430 zł).

Łączna wartość bonusów w tej przykładowej konfiguracji to 1290 zł.

Zasady promocji
Aby skorzystać z kilku promocji jednocześnie, wybrany produkt należy zarejestrować za pośrednictwem oddzielnych formularzy zgłoszeniowych przypisanych do każdej z promocji.

Nie można łączyć promocji na obiektywy zakupione w zestawie z body (kit). Uczestnik, który zakupił jeden korpus aparatu, może otrzymać zwrot tylko za jeden zakupiony obiektyw.

Szczegółowe informacje oraz lista wszystkich aktualnych promocji Canon dostępne są na stronie: www.canon.pl/promocje.