Złap każdą chwilę z najnowszym, eleganckim aparatem bezlusterkowym Canon EOS M100

Warszawa, 29 sierpnia 2017 – Canon prezentuje najnowszy model z linii aparatów systemowych: EOS M100. To niewielki, elegancki aparat bezlusterkowy o rozbudowanych opcjach łączności, który daje gwarancję najwyższej jakości zdjęć w każdej sytuacji.

Poręczny EOS M100 cechuje się kompaktowym i stylowym wykonaniem i umożliwia spontaniczne rejestrowanie cennych wspomnień i momentów z życia. Duży wybór kreatywnych filtrów i łączność bezprzewodowa umożliwiają wykonywanie niesamowitych zdjęć i publikowanie ich bezpośrednio w serwisach społecznościowych w ciągu zaledwie paru sekund.

Uwolnij swoją kreatywność
EOS M100 to aparat, który wyzwoli Twoją kreatywność i zapewni nową jakość fotografowania. Dzięki intuicyjnemu ekranowi dotykowemu i kreatywnym filtrom łatwo nauczysz się obsługi nowego urządzenia, a przełączanie się między smartfonem a aparatem nie sprawi Ci żadnych trudności. Szybko opanujesz ustawienia, korzystając ze wskazówek wyświetlanych na ekranie. Czy chcesz uzyskać efekt rozmytego tła, czy może rozjaśnić fotografowany obiekt – EOS M100 umożliwi Ci wykonywanie profesjonalnie wyglądających zdjęć, które będą doskonałą pamiątką.

Kiedy nagrywasz materiał do vloga lub robisz sobie selfie w atrakcyjnym miejscu, odchylany ekran LCD i tryb selfie pomogą Ci osiągnąć sukces już za pierwszym razem. Możesz również uruchomić pięciostopniowy efekt „gładkiej skóry”, poprawiający tonację i nadający twarzy idealny wygląd na zdjęciach zarówno w trybie selfie, jak i fotografując przyjaciół.

Wysoka jakość, niewielkie rozmiary
Nowy aparat serii EOS M, mimo niewielkiej konstrukcji posiada wszelkie funkcjonalności charakterystyczne dla bardziej zaawansowanych modeli z górnej półki. Aparat uruchamia się w mgnieniu oka, możesz więc uchwycić każdy godny uwagi moment, kiedy tylko go dostrzeżesz. Z aparatem EOS M100 nigdy nie musisz iść na kompromis, jeżeli chodzi o jakość zdjęć. Jeżeli nawet fotografujesz w mroku lub w pełnym słońcu, zdjęcia będą ostre i żywe, przyćmiewając wszystkie Twoje dotychczasowe fotograficzne osiągnięcia. Zachowanie najwyższej precyzji przy wykonywaniu zdjęć i kręceniu filmów nie będzie stanowiło żadnego problemu. Nawet zdjęcia ruchomych obiektów zachowają odpowiednią ostrość.

Łatwość w użyciu
Proste instrukcje i wskazówki wyświetlane na ekranie pomogą Ci opanować różne tryby i ustawienia fotografowania, by w odpowiedni sposób oddać na zdjęciach otaczający Cię świat. Intuicyjny ekran dotykowy aparatu obsługuje się bardzo podobnie do smartfona, co dodatkowo upraszcza korzystanie z urządzenia. W trybie odtwarzania możesz przeglądać zdjęcia, przesuwając je palcem, a nawet powiększać je i zmniejszać, wykonując gest „szczypania”.

Dobierz aparat do swojego stylu
Aparat dostępny jest w kolorze czarnym, białym i szarym. Dodatkowo możesz wybierać spośród dziewięciu kolorów okładzin, dzięki czemu zaprojektujesz efekt idealnie wpisujący się w Twój gust. Wolisz minimalistyczną czerń czy głęboki turkus? Możesz dowolnie dobrać kolor okładziny, nadając swojemu aparatowi indywidualny charakter. Po dołączeniu paska aparat można nosić na ramieniu lub na szyi. Tak jest wygodniej i bezpieczniej, zwłaszcza gdy fotografujesz „w biegu”. Zaprojektowanie całości należy do Ciebie – to Ty wybierasz spośród różnych okładzin i pasków.

Łączność bezprzewodowa

Dzięki łączności Wi-Fi i Bluetooth wysyłanie zdjęć na Instagrama i Facebooka nie sprawia żadnych trudności. Po połączeniu urządzeń możesz przesyłać zdjęcia bezpośrednio na telefon. Użyjesz do tego aplikacji Canon Camera Connect – działa ona na urządzeniach z systemami iOS i Android1 i pozwala zapisywać i wykonywać zdjęcia z aparatu przy użyciu smartfona. Wygodne połączenie umożliwia łatwe przechowywanie kopii zapasowej wszystkich zdjęć i filmów w chmurze po złapaniu Wi-Fi. Nie musisz więc martwić się o swoje cenne wspomnienia.

Kompatybilność, która sprosta wszelkim potrzebom

Do aparatu EOS M100 możesz dobierać różne obiektywy. Gdy chcesz sfotografować krajobraz albo wykonać portret – możesz zmieniać obiektyw zgodnie z aktualną potrzebą. Podobnie jak sam aparat, specjalne obiektywy z serii EOS M są małe i lekkie, nie będą więc przeszkadzały w Twojej kolejnej przygodzie. Wybór poszerza się dodatkowo o obiektywy EF i EF S, do których będzie Ci potrzebny adapter2. Teraz możesz łatwo zmieniać obiektywy, a Twoje zdjęcia będą jeszcze lepsze.

Ten modny aparat wysokiej jakości umożliwia uchwycenie świata na zdjęciach w niesamowity, nowatorski sposób. EOS M100 wznosi codzienne fotografowanie na wyżyny. Jego kreatywne filtry i wysoka jakość zdjęć sprawiają, że każda fotografia jest godna zamieszczenia na Twoim instagramowym profilu. EOS M100 to aparat, który umożliwi Ci zachowanie wspomnień na zawsze w pięknym wydaniu, przynosząc radość Tobie, Twojej rodzinie i przyjaciołom. Kompaktowa i lekka budowa czyni z niego idealnego towarzysza, który pomoże uchwycić ciekawe wydarzenia w każdych okolicznościach.1Niezbędny jest system operacyjny iOS w wersji min. 8.4 lub Android w wersji min. 5.0

2Obiektywy i adapter należy dokupić osobno