Canon prezentuje Software Development Kit dla PowerShot G7 X Mark II

Warszawa, 19 kwietnia 2017 r. – Canon ogłosił szczegóły dotyczące Software Development Kit (SDK) – pakietu narzędzi deweloperskich dla zaawansowanych aparatów kompaktowych PowerShot G7 X Mark II¹. Wsłuchując się w potrzeby społeczności twórców oprogramowania do konsumenckich urządzeń firmy Canon, SDK pozwala użytkownikom kontrolować kluczowe funkcje aparatu PowerShot G7 X Mark II, takie jak zoom i ekspozycja, co znakomicie nadaje się do wykorzystania np. na stanowiskach do wykonywania zdjęć identyfikacyjnych, podczas skanowania 3D lub na potrzeby badań medycznych.

PowerShot G7 X Mark II


Pakiet SDK jest dostępny bezpłatnie dla członków programu Canon Digital Imaging Developer. Program ten, za pośrednictwem witryny internetowej, zapewnia narzędzia do tworzenia oprogramowania firmom trzecim, które chcą zintegrować produkty Canon ze swoimi własnymi rozwiązaniami.

Software Development Kit jest kompatybilny z systemami Windows i Mac OS X oraz dostępny w całym regionie EMEA. SDK nie obejmuje wsparcia technicznego i gwarancji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej programu Canon Digital Imaging Developer pod adresem: http://www.didp.canon-europa.com/¹ Aby zapewnić zgodność z pakietem SDK, należy zaktualizować wbudowane oprogramowanie aparatu PowerShot G7 X Mark II. Aktualizacja jest dołączona do pakietu SDK.