Wysoka jakość wydruków dzięki jednej z trzech stylowych, kompaktowych drukarek domowych Canon

Londyn, Wielka Brytania, 6 września 2016 r. – Firma Canon przedstawia nową linię drukarek atramentowych PIXMA stworzonych z myślą o projektowaniu, łączności i kreatywności. Firma Canon przedstawia podstawową serię PIXMA TS5050, średniej klasy serię PIXMA TS6050, serię PIXMA TS8050 i najwyższej klasy serię PIXMA TS9050. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na potrzeby – wszystkie modele są o 40% bardziej kompaktowe.

Seria PIXMA TS5050

Seria PIXMA TS6050

Seria PIXMA TS8050

Seria PIXMA TS9050


Bezproblemowa łączność
Dzięki zintegrowanej łączności Wi-Fi każda drukarka PIXMA umożliwia bezprzewodowe drukowanie z komputerów, smartfonów i tabletów za pośrednictwem ulepszonej aplikacji Canon PRINT dla systemów Android i iOS. Takie funkcje jak Wi-Fi Direct¹ i „Tryb punktu dostępu” umożliwiają bezpośrednie połączenie z drukarką bez konieczności używania routera lub hasła Wi-Fi, co ułatwia udostępnianie drukarki znajomym i rodzinie.

Drukarki serii PIXMA TS9050 i PIXMA TS8050 obsługują funkcję PIXMA Touch & Print, która jest dostępna za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT w urządzeniach z systemem Android i umożliwia proste podłączenie smartfona lub tabletu z obsługą NFC i utworzenie wydruku lub skanu. Obsługa sieci Ethernet przez drukarkę serii PIXMA TS9050 umożliwia swobodne współużytkowanie połączenia z wieloma komputerami w sieci.

Ekrany dotykowe LCD urządzeń serii PIXMA TS9050, PIXMA TS8050 i PIXMA TS6050 zapewniają dostęp do PIXMA Cloud Link, które łączy się z ulubionymi usługami w chmurze, umożliwiając szybkie drukowanie zdjęć lub przesyłanie dokumentów do czytania w podróży. Jeśli uwielbiasz media społecznościowe, wybrane drukarki² mogą łączyć się z aplikacją Instagram™ i drukować Twoje ulubione zdjęcia – nawet w formacie 13 × 13 cm – na nowym, błyszczącym papierze fotograficznym firmy Canon.

Nowoczesne, kompaktowe wzornictwo dla stylowych domów połączonych z Internetem
Niewielka, smukła konstrukcja jest wyrazista i przyciąga wzrok, dzięki czemu urządzenie PIXMA jest dziełem sztuki w domu. Kontrastujące lustrzane i matowe wykończenie urządzeń serii PIXMA TS8050 i PIXMA TS6050 dodaje blasku każdemu pomieszczeniu. Osoby chcące podkreślić swój artystyczny gust mogą to zrobić za pomocą nowoczesnej estetyki obudowy serii PIXMA TS9050. Odchylany panel przedni i duże ekrany LCD zapewniają szybki dostęp do całkowicie nowego, intuicyjnego, jednoekranowego menu głównego, odzwierciedlającego prostą nawigację i funkcjonalność, które znamy z aplikacji Canon PRINT.

Szybkie i łatwe drukowanie w domu
Drukarki serii PIXMA TS5050 i PIXMA TS6050 – pięć oddzielnych zbiorników z atramentem umożliwia szybkie drukowanie w wysokiej jakości zarówno na papierze zwykłym, jak i fotograficznym. Drukarki serii PIXMA TS9050 i PIXMA TS8050 mają dodatkowy zbiornik z szarym atramentem i ulepszony czarny atrament fotograficzny, dzięki czemu drukują zdjęcia o lepszej jakości i lepiej oddają szczegóły w ciemnych i zacienionych obszarach. Doskonale nadają się dla entuzjastów fotografii. Opcjonalne kasety XL we wszystkich modelach umożliwiają drukowanie większej liczby stron, a pojedyncze pojemniki z atramentem minimalizują ilość odpadów. Każdy kolor można wymienić osobno.

Pracuj kreatywnie w domu
Dzięki nowemu systemowi podawania papieru od tyłu nowe modele urządzeń PIXMA są zgodne z szeroką gamą typów i rozmiarów papieru – od zdjęć po dokumenty dwustronne, spersonalizowane kartki urodzinowe i rysunki dziecka. Obecność przedniej kasety w modelach serii TS9050, TS8050 i TS6050 oznacza, że użytkownicy mogą jednocześnie korzystać ze zwykłego papieru do drukowania dokumentów w przedniej kasecie i z papieru fotograficznego na tylnej tacy. Ułatwia to drukowanie zarówno dokumentów, jak i fotografii – nie trzeba zmieniać papieru między wydrukami. Drukarki serii PIXMA TS9050 i PIXMA TS8050 obsługują funkcję bezpośredniego drukowania na płytach za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT.

Drukarki serii PIXMA TS9050, PIXMA TS8050 i PIXMA TS5050 mogą również drukować zdjęcia bezpośrednio z karty pamięci SD – bez udziału komputera. Dzięki funkcji drukowania z kart pamięci SD na drukarce serii PIXMA TS9050 można też dodawać kreatywne filtry bezpośrednio do zdjęć za pomocą dużego ekranu dotykowego o przekątnej 12,6 cm. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby stworzyć coś inspirującego.

Najważniejsze cechy serii PIXMA TS5050:

 • Kompaktowa i elegancka drukarka wielofunkcyjna w przystępnej cenie
 • Drukowanie przez Wi-Fi, z karty pamięci SD lub z chmury
 • Wyświetlacz LCD o przekątnej 7,5 cm (3 cale) i prosty interfejs użytkownika
 • Drukowanie zdjęć bez obramowania 10 x 15 cm (4 x 6 cali) w domu poniżej 40 sekund
 • Gotowość do współpracy ze smartfonem i tabletem za pomocą aplikacji Canon PRINT

Najważniejsze cechy serii PIXMA TS6050:

 • Szybka drukarka wielofunkcyjna do dokumentów i zdjęć
 • Wi-Fi do bezprzewodowego drukowania, kopiowania i skanowania w całym domu
 • Intuicyjny interfejs użytkownika z ekranem dotykowym o przekątnej 7,5 cm (3 cale)
 • Dostęp do funkcji w chmurze z poziomu ekranu dotykowego drukarki
 • Gotowość do współpracy ze smartfonem i tabletem za pomocą aplikacji Canon PRINT

Najważniejsze cechy serii PIXMA TS8050:

 • Zdumiewającej jakości zdjęcia drukowane w domu
 • Kompaktowa drukarka Wi-Fi z funkcjami kopiowania i skanowania
 • Duży ekran dotykowy o przekątnej 10,8 cm (4,3 cala) i automatycznie odchylany panel przedni
 • Opcje łączności Wi-Fi, NFC i kart pamięci SD
 • Gotowość do współpracy ze smartfonem i tabletem za pomocą aplikacji Canon PRINT

Najważniejsze cechy serii PIXMA TS9050:

 • Specjalistyczna drukarka, która zapewnia zdjęcia o zdumiewająco wysokiej jakości
 • Filtry kreatywne dla obrazów z karty pamięci SD przy użyciu dużego ekranu dotykowego o przekątnej 12,6 cm (5 cali)
 • Kompaktowa obudowa o eleganckim kontraście faktur
 • Zgodne ze smartfonami urządzenie wielofunkcyjne z obsługą Wi-Fi i łącznością z chmurą
 • Opcje łączności Wi-Fi, NFC, Ethernet i kart pamięci SD


¹ Dotyczy tylko urządzeń z systemem Android.
² TS9050, TS8050 i TS6050.