Wiosenne promocje Canon: kup aparat EOS 1300D lub EOS 80D i odbierz voucher na książki lub zakupy w sieci 4F

Warszawa, 4 kwietnia 2016 r. – Firma Canon ogłasza dwie promocje na zakup najnowszych modeli lustrzanek cyfrowych: EOS 1300D i EOS 80D. W ramach promocji można otrzymać vouchery na zakup produktów:

promo banner.jpg


  • przy zakupie aparatu Canon EOS 1300D voucher o wartości 100 zł na zakup poradników o tematyce fotograficznej i filmowej z oferty Wydawnictwa Galaktyka. Do wyboru ponad 20 tytułów.
  • przy zakupie aparatu Canon EOS 80D voucher o wartości 200 zł na zakupy produktów marki 4F (odzież i akcesoria sportowe oraz turystyczne).

Aby wziąć udział w promocji, należy:

  • w okresie od 4 kwietnia 2016 r. do 30 czerwca 2016 r. zakupić aparat objęty promocją (body lub zestaw),
  • do 31 lipca 2016 r. zarejestrować zakupiony produkt na stronie www.canon.pl/wiosennepromocje.

W okresie trwania promocji, jeden uczestnik może uzyskać voucher za maksymalnie dwa produkty promocyjne (każdego modelu).

Przy realizacji vouchera, w przypadku zakupu produktów o wartości wyższej niż jego wartość nominalna, uczestnik jest zobowiązany do dopłaty różnicy. W przypadku zakupu produktów o wartości niższej niż wartość vouchera, nie wydaje się reszty.

Promocja ważna jest w wybranych sieciach sprzedaży – pełna lista sklepów dostępna jest na stronie promocji.

Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie: www.canon.pl/wiosennepromocje.

Następny artykuł

„Fotografuj kreatywnie” – bezpłatny poradnik od Canon

Warszawa, 9 stycznia 2019 r. – Otaczające nas zewsząd zdjęcia sprawiły, że „uodporniliśmy się” na obrazy. Poprawnie skomponowany kadr, właściwa ekspozycja czy perfekcyjnie trafiona ostrość często już nie wystarczają, aby wyróżniło się ono spośród tysięcy innych. Dziś fotografia, aby przykuła uwagę, musi zaskakiwać. Zdjęcia, obok doskonałych walorów technicznych, muszą być także pomysłowe, niecodzienne, kreatywne. Opanowanie podstawowych umiejętności w tym zakresie nie jest wcale trudne. Nie trzeba być profesjonalnym fotografem, aby robić nietuzinkowe zdjęcia. Trzeba tylko wiedzieć, jak do tego podejść, na co zwracać uwagę i jakich wystrzegać się błędów. W opanowaniu tych umiejętności pomoże nowy, darmowy e-book od Canon.