Canon rozwija ofertę druku 3D w regionie EMEA

Warszawa, 8 czerwca 2016 r. – Firma Canon Europe rozszerza swoją ofertę w zakresie druku 3D na rynku europejskim. W marcu 2015 r. rozwiązania 3D Canon wprowadzono w dziewięciu regionach na całym kontynencie. Oferta Canon w zakresie druku 3D pomaga firmom rozwijać swoją działalność w zakresie tworzenia prototypów, implementacji narzędzi wykorzystywanych w produkcji oraz tworzenia docelowych modeli. Rozwiązania Canon pozwalają na oszczędność czasu, kosztów i eliminują konieczność outsourcingu przez co znacząco zwiększają efektywność produkcyjną przedsiębiorstw z różnych branż.

Obecność oferty druku 3D Canon na kluczowych dla marki rynkach jest wynikiem rosnącego zainteresowania przedsiębiorstw w obszarze innowacyjnych technologii. Wieloletnia, bliska współpraca z podmiotami z sektora edukacyjnego oraz AEC (architektura, inżynieria, budownictwo) oraz rosnące potrzeby w zakresie szybkiego i elastycznego dostępu do nowoczesnych rozwiązań sprawiła, że Canon rozwija technologie druku 3D w oparciu o korzyści, jakie może on przynieść klientom teraz i w przyszłości.

Ekspansja Canon na rynku druku 3D odzwierciedla zaangażowanie firmy w rozwój nowoczesnych technologii oraz kompleksowych kompetencji doradczych, które wspólnie przekładają się na wzrost efektywności i odkrywanie nowych szans biznesowych przez klientów. Usługi takie jak konsulting, profesjonalne wsparcie klientów końcowych oraz doradztwo dla przedsiębiorstw, które chcą rozwijać swoje kompetencje w oparciu o możliwości druku 3D, to kluczowe kierunki rozwoju biznesowego Canon w tym zakresie. Dlatego przedsiębiorstwa, które chcą zainwestować w rozwiązania z obszaru druku 3D, z pewnością docenią wiarygodność, rozbudowaną ofertę oraz konsekwentny rozwój produktów i usług Canon, jako zaufanego partnera biznesowego.

Sarah Thomas, Wydział Inżynierii, Uniwersytet w Nottingham, mówi: „Współpraca z Canon przynosi nam korzyści w kilku wymiarach. Podejście partnerskie firmy, doskonała znajomość branży oraz kompleksowe wsparcie w zakresie użytkowania innowacyjnych urządzeń pomogły nam przekształcić naszą uczelnię w nowoczesne środowisko pracy twórczej. Dzięki nowym technologiom Canon nasi studenci mogą produkować dobrze wykonane i dopasowane modele wysokiej jakości, które rozwijają ich kreatywność i pozwalają przesuwać granice wyobraźni. Byliśmy także zachwyceni profesjonalnym doradztwem na każdym etapie procesu wdrożeniowego. Jesteśmy przekonani, że zarówno merytoryczne wsparcie, jak i same technologie będą dobrze służyły naszym architektom teraz i przez długie lata”.

Chris Blake, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w dziale druku 3D, Canon Europe dodaje: „Świadomość możliwości biznesowych, jakie wynikają z wykorzystania technologii druku 3D sprawia, że rynek ten rośnie w oszałamiającym tempie. Firma Canon wspiera klientów, wskazując im potencjał i szanse inwestycji w rozwiązania druku 3D na każdym etapie ich biznesowej ewolucji. Od odkrywania nowych możliwości, do szybkiego i precyzyjnego wykonywania prototypów – druk 3D oferuje nieograniczone możliwości i potencjał wykorzystania w przedsiębiorstwach z wielu kluczowych obszarów, takich jak AEC czy branża produkcyjna. Dlatego będziemy nieustannie wspierać naszych klientów i partnerów poprzez konsekwentny rozwój kompetencji w dziedzinie druku 3D, który z pewnością przełoży się na sukces naszych kontrahentów”.

Następny artykuł

„Fotografuj kreatywnie” – bezpłatny poradnik od Canon

Warszawa, 9 stycznia 2019 r. – Otaczające nas zewsząd zdjęcia sprawiły, że „uodporniliśmy się” na obrazy. Poprawnie skomponowany kadr, właściwa ekspozycja czy perfekcyjnie trafiona ostrość często już nie wystarczają, aby wyróżniło się ono spośród tysięcy innych. Dziś fotografia, aby przykuła uwagę, musi zaskakiwać. Zdjęcia, obok doskonałych walorów technicznych, muszą być także pomysłowe, niecodzienne, kreatywne. Opanowanie podstawowych umiejętności w tym zakresie nie jest wcale trudne. Nie trzeba być profesjonalnym fotografem, aby robić nietuzinkowe zdjęcia. Trzeba tylko wiedzieć, jak do tego podejść, na co zwracać uwagę i jakich wystrzegać się błędów. W opanowaniu tych umiejętności pomoże nowy, darmowy e-book od Canon.