Galeria szablonów

Możliwości tworzenia imponujących wydruków w aplikacji PosterArtist są nieograniczone. Zapoznaj się z przykładową kolekcją gotowych wzorów plakatów. Można je pobrać bezpośrednio do biblioteki szablonów aplikacji PosterArtist i od razu przystąpić do działania.

Template Gallery

Dla firm

Niezależnie od tego, czy chcesz poinformować pracowników o zbliżających się prezentacjach w terenie czy najnowszych danych sprzedażowych, najskuteczniej zrobisz to dzięki aplikacji PosterArtist.

Edukacja

Bez względu na to, czy chcesz zawiesić w Sali plan zajęć czy użyć plakatów jako pomocy naukowych, aplikacja PosterArtist ułatwi Ci to zadanie.

Służba zdrowia

Duży zakres szablonów dostępnych w aplikacji PosterArtist może ułatwić komunikację między pracownikami służby zdrowia i pacjentami – od małych ośrodków po duże szpitale miejskie.

Branża hotelarska

Atrakcyjne szablony w aplikacji PosterArtist mogą się przydać np. podczas organizacji uroczystego przyjęcia do przygotowania menu lub szczegółowego planu rozmieszczenia gości przy stołach.

Przemysł

Zależy Ci zaprezentowaniu w atrakcyjnej formie planu obiektu, a może chciałbyś powiesić w biurze regulamin BHP, który przyciągnie uwagę pracowników? Skorzystaj z naszych szablonów.

Instytucje użyteczności publicznej

Przejrzysty plakat ułatwia przekazanie właściwych treści – od rozkładów jazdy po komunikaty publiczne. Tu znajdziesz kilka naszych pomysłów.

Sieci sprzedaży

Jeśli chcesz poinformować klientów o najnowszej ofercie lub wywołać zainteresowanie serią produktów wprowadzanych wkrótce do sprzedaży, nasze szablony uproszczą to zadanie.