PosterArtist

Proste tworzenie plakatów

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

PosterArtist

Proste tworzenie plakatów

Aplikacja PosterArtist udostępnia 200 szablonów przeznaczonych do dalszej edycji, ponad 1000 bezpłatnych obrazów i grafik, blisko 150 elementów tła, ponad 150 ramek, wybór elementów grafiki tekstowej i wiele innych pozycji. Dzięki temu, aplikacja pozwala na łatwe i szybkie tworzenie profesjonalnie wyglądających plakatów.

Zobacz pełne dane techniczne

Koncepcje projektowe

PosterArtist zawiera wiele szablonów, obejmujących wiele różnych kategorii zastosowań, takich jak np. sklepy detaliczne, biuro, hotele, restauracje, imprezy specjalne, kolaże fotograficzne, dekoracje klasy, promocja imprez szkolnych, kampusy uniwersyteckie, sport, szpitale i lotniska.

Wyświetlanie galerii szablonów

Design ideas

Automatyczne projektowanie

Funkcja automatycznego projektowania łączy mechanizm Dynamic Layout Engine, czyli narzędzie do tworzenia układu, które decyduje o rozmieszczeniu takich elementów jak obrazy i tekst, z wbudowanymi funkcjami do profesjonalnego projektowania.

Dowiedz się więcej

Auto Design

Sprawdzanie projektu

Po zakończeniu etapu projektowania plakatu, aplikacja PosterArtist pozwala użytkownikowi sprawdzić, czy projekt nie zawiera błędów.

Dowiedz się więcej

Design Check

Ustawienia zabezpieczeń

W aplikacji PosterArtist można skonfigurować ustawienia zabezpieczeń, które wiążą się ustanowieniem ograniczeń w zakresie korzystania z wybranych szablonów i przykładowych obrazów. Aplikacja PosterArtist umożliwia ich rejestrację, co sprzyja lepszej kontroli i bezpieczeństwu.

Dowiedz się więcej

Security Settings

Przechwytywanie stron

Funkcja przechwytywania stron dostępna w aplikacji PosterArtist pozwala na importowanie dokumentów programu Word, prezentacji PowerPoint i wykresów programu Excel, które następnie można osadzać na plakatach.

Dowiedz się więcej

Paper Capture

Oprogramowanie PosterArtist

Chcesz zaktualizować starszą wersję aplikacji PosterArtist? Pobierz program do aktualizacji, aby zawsze móc pracować na najnowszej dostępnej wersji oprogramowania.

Kontakt

PosterArtist Lite

Oprogramowanie PosterArtist Lite firmy Canon to uproszczona wersja aplikacji PosterArtist, która zawiera jej najważniejszą funkcję — umożliwia projektowanie i drukowanie profesjonalnych plakatów w zaledwie czterech prostych krokach. Zawiera ponad 1300 szablonów, zdjęć i klipartów z wzorami, które sprawdzą się w wielu różnych środowiskach biznesowych. Tworzenie przyciągających uwagę plakatów lub znaków nigdy nie było łatwiejsze.

Czytaj dalej

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby dowiedzieć się, w jaki sposób oprogramowanie PosterArtist ułatwia i przyspiesza tworzenie profesjonalnie wyglądających plakatów.

Skontaktuj się z nami