Kolor w biurze. Formularz kontaktowy.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza celem umówienia się na prezentację najnowszych urządzeń kolorowych z lokalnym Przedstawicielem Canon, a także o wpisanie swoich uwag lub zapytań. Konsultanci firmy Canon odpowiedzą na Państwa zgłoszenia w możliwie jak najkrótszym terminie. Dziękujemy.

Imię i nazwisko :  
Firma :  
Miasto :  
Adres e-mail :  
Telefon :  
Przedstawiciel Canon i lokalizacja (proszę wybrać) :  
Komentarz :  
Wprowadź tekst z obrazka *

Uwaga:

Wysyłając te zgłoszenie zgadzam się i upoważniam Canon Polska Sp. z o.o. do przetwarzania danych osobowych, podanych w tym formularzu kontaktowym, przez podmioty, którym Canon Polska zleca czynności niezbędne do nawiązania kontaktu i nad którymi Canon Polska sprawuje pełną kontrolę w zakresie niezbędnym do zapewnienia ochrony danych osobowych.

Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883, wysyłając powyższy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. W każdej chwili macie Państwo prawo wglądu, poprawiania swoich danych oraz wyrażania sprzeciwu do ich przetwarzania.

spacer
					image