Canon Camera

PROMOCJA

CHWILA RADOŚCI OD CANON

Kup wybrany produkt Canon i skorzystaj z promocji

Jak skorzystać z promocji?

1. Kup produkt/-y objęte promocją w okresie 08.11.2021 – 31.01.2022;
2. Promocja obowiązuje wyłącznie w wybranych sieciach sprzedaży.
3. Wytnij z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny (informacja jak znaleźć numer seryjny i kod EAN znajduje się poniżej). Prześlij kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy.
4. Zarejestruj zakup poprzez formularz zgłoszeniowy nie później niż do 28.02.2022;
5. Niniejsza promocja łączy się z innymi okresowymi promocjami Canon. Oznacza to, że możesz zarejestrować zakupiony produkt w niniejszej promocji, jak również w innych trwających promocjach. Sprawdź aktualne promocje.
Pamiętaj!

• Każda osoba/firma może otrzymać zwrot pieniędzy za maksymalnie 1 sztukę każdego produktu objętego promocją (w całym okresie promocji).
• Promocją objęte są produkty zakupione w oryginalnych opakowaniach, na których znajduje się numer EAN i numer seryjny produktu. Nie są objęte promocją produkty pochodzące z rozpakowania oryginalnych zestawów (białe pudełka).
• Promocją objęte są wyłącznie produkty fabrycznie nowe. Promocją nie są objęte produkty pochodzące ze sprzedaży wtórnej (komisowej lub podobnej).
• W przypadku zestawu (body+obiektyw) rabat promocyjny można otrzymać wyłącznie za produkt główny (body), nawet jeśli obiektyw będący składnikiem zestawu jest na liście produktów objętych promocją.

Produkty w promocji

Aparaty

Obiektywy RF

Obiektywy EF

Drukarki

Gdzie kupić

Promocją objęte są produkty zakupione wyłącznie w następujących sieciach sprzedaży:

Kontakt

Formularz kontaktowy:
http://www.canon.pl/support/consumer_products/contact_support/

Infolinia: + 48 22 583 43 07