Mobileworking

Oferta specjalna

Kolorowe drukarki Canon imageRUNNER ADVANCE z najnowszym tabletem Nexus 7 (2013) oraz/lub licencją Nuance Scan to Cloud.
Ciesz się mobilnym drukiem w kolorze.
Dowiedz się więcej

Bądź mobilny

Inteligentne urządzenia z możliwością łączenia się z siecią zyskują na popularności. Analitycy firmy IDC przewidują, że w 2013 roku na całym świecie będzie ich blisko 1,4 miliarda (1), a ich szerokie zastosowanie stale będzie wpływać na rozwój nowoczesnych sposobów pracy. Wielu pracowników dostosowuje swoje urządzenia mobilne do środowiska biznesowego i równocześnie oczekuje dostępu do pełnego zakresu funkcji swojego smartfona lub tabletu w celu zwiększenia efektywności pracy.

Jednocześnie usługi oparte na chmurze oferują nowe możliwości dostępu do informacji z dowolnego miejsca oraz z różnych urządzeń, bez względu na to czy jest to laptop, komputer stacjonarny, smartfon czy tablet.

Stale rosnąca grupa „pracowników mobilnych” szuka możliwości korzystania z inteligentnych urządzeń i usług opartych na chmurze w celu uzyskania szybkiego dostępu i możliwości przetwarzania dokumentów elektronicznych i drukowanych:

  • 51% chciałoby mieć możliwość skanowania dokumentów do aplikacji w chmurze (2)
  • 43% widzi wartość w druku mobilnym (2)
  • 27% twierdzi, że drukarki lub skanery wyposażone w Wi-Fi znacznie poprawiły wydajność ich pracy (2)


(1) IDC: Informacja prasowa z dn. 26.09.2012 r.
(2) IDC: Wykorzystanie urządzeń do druku - Wpływ mobilności na drukowanie, marzec 2011 r.

Seria urządzeń do skanowania i drukowania firmy Canon pozwala na łączenie się urządzeń mobilnych z usługami w chmurze, wspierając mobilny sposób pracy i podnosząc wydajność.

Więcej informacji:

Druk mobilny
Skanowanie mobilne

spacer
					image