Regulamin dotyczący kuponu z 50-proc. rabatem na fotoksiążkę HDBOOK

Poprzez użycie kuponu (definicja poniżej) Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego postanowienia. Regulamin określa relację Użytkownika z firmą Canon Europa N.V., zarejestrowaną w Amsterdamie pod numerem 33166721, z siedzibą w Bovenkerkerweg 59, 1185 XB Amstelveen (Holandia), i innymi powiązanymi firmami w ramach grupy Canon („Canon”).


1.    Kupon Canon HDBOOK2016PK („kupon”) zapewnia 50% rabatu na cenę detaliczną spersonalizowanej fotoksiążki HDBOOK („HDBOOK”) kupionej u autoryzowanego sprzedawcy detalicznego fotoksiążek HDBOOK („sprzedawca detaliczny”). Cena detaliczna oznacza cenę sprzedaży fotoksiążki HDBOOK ustaloną przez sprzedawcę detalicznego. Jest ona inna u poszczególnych sprzedawców i w różnych krajach.

2.    Każda osoba może skorzystać tylko z jednej zniżki (na jedną fotoksiążkę HDBOOK).

3.    Kupon trzeba wykorzystać przy zakupie fotoksiążki między 20 września 2016 r. a 31 października 2016 r. („okres ważności”).

4.    Kuponu nie można cedować na inne osoby, nie podlega on zwrotowi i nie można go wymienić na gotówkę ani na inne oferty lub produkty.

5.    Kuponu nie można użyć w połączeniu z innym kuponem lub inną ofertą promocyjną, chyba że zostanie to wyraźnie stwierdzone.

6.    Wszystkie zakupy fotoksiążek HDBOOK podlegają regulaminom poszczególnych sprzedawców detalicznych dotyczącym sprzedaży przez Internet. Użytkownik zawiera umowę sprzedaży fotoksiążki HDBOOK ze sprzedawcą detalicznym, a nie z firmą Canon.

7.    Dostępność fotoksiążek HDBOOK zależy od kraju. Informacje o dostępności fotoksiążek HDBOOK i o sprzedawcach detalicznych można sprawdzić na stronie usługi HDBOOK

8.    Nie można sprzedawać kuponu, handlować nim ani go kupować.

9.    Firma Canon zastrzega sobie prawo do anulowania kuponu i do zmiany niniejszego regulaminu, ale dołoży wszelkich starań, aby zminimalizować wpływ takich działań na użytkownika i zapobiec niepotrzebnym rozczarowaniom.

10.    Niniejszy regulamin oraz wszelkie spory z niego wynikające będą regulowane i interpretowane zgodnie z prawem Anglii i Walii i będą podlegać niewyłącznej jurysdykcji sądów Anglii i Walii. Należy pamiętać, że mogą także obowiązywać lokalne prawa konsumentów.

Wybór kraju

Wybierz kraj z listy rozwijanej: