Fotoksiążki

Twoje życie w jakości HD. Wystarczy kilka sekund by podzielić się cyfrowym zdjęciem, ale nic nie przebije trzymanej w ręku wydrukowanej odbitki. Może warto zatem samodzielnie przygotować wysokiej jakości fotoksiążkę, korzystając z oprogramowania hdbook. Spersonalizowana fotoksiążka, profesjonalnie wydrukowana i zbindowana tchnie życie w Twoje zdjęcia i pozwoli jeszcze lepiej cieszyć się wspomnieniami. Ponadto idealnie nadaje się na prezent dla rodziny lub przyjaciół.


Gdzie kupić

Twój własny hdbook. Prosto i łatwo.

1. Wybierz swoje zdjęcia

Wybierz ulubione zdjęcia, by pokazać je w wysokiej jakości fotoksiążce — idealne rozwiązanie, gdy szukasz naprawdę osobistego prezentu lub chcesz podzielić się cennymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi.

2. Pobierz oprogramowanie hdbook

Oprogramowanie hdbook pozwala łatwo zaprojektować fotoksiążkę w zaledwie kilka minut. Wystarczy pobrać oprogramowanie hdbook ze strony jednego ze sprzedawców na komputer PC lub Mac, dodać zdjęcia i tekst i wysłać całość do druku.

3. Ciesz się wspomnieniami

Twoja spersonalizowana fotoksiążka zostanie wydrukowana przy użyciu nowoczesnej drukarki Canon DreamLabo 5000. Wkrótce otrzymasz swoją profesjonalnej jakości fotoksiążkę z idealnie odwzorowanymi zdjęciami i wyraźnym tekstem.

Inspiracje dotyczące spersonalizowanych fotoksiążek

Niesamowita jakość zdjęć

Twoje wspomnienia w jakości HD.

Zobacz i poczuj niezrównaną jakość hdbooka. Dzięki technologii wydruku z użyciem 7 tuszy zdjęcia są wyjątkowo szczegółowe, odcienie skóry pozostają naturalne, a barwy są idealnie odwzorowane. Kolorowe zdjęcia wydadzą się tak żywe, jakby miały wyskoczyć ze strony, zaś zdjęcia czarno-białe nabiorą szykownego wyglądu dzięki płynnej gradacji odcieni.

Wybierz okładkę hdbooka

Prawdziwie spersonalizowana fotoksiążka

Utwórz spersonalizowaną okładkę fotoksiążki, dodając własny tekst i obrazy. Profesjonalnie wydrukowana i zbindowana fotoksiążka będzie dumnie prezentować się na półce.

Dodaj tekst do zdjęć

Przejrzysty. Jasny. Wyraźny.

Dodaj podpisy do swoich zdjęć oraz nazwę albumu na okładce. Dzięki specjalnie opracowanym tuszom i rozdzielczości drukowania 2400 dpi tekst w hdbooku jest wyjątkowo ostry.

Płaskie bindowanie


Idealnie rozkładane stronice

Wszystkie nasze fotoksiążki wykorzystują płaskie bindowanie, pozwalające drukować pojedyncze zdjęcia na dwóch stronach bez utraty obszaru zdjęcia pomiędzy stronami. Wysokiej jakości dwustronne papiery fotograficzne pozwalają rozszerzyć standardowy album z 24 stron do nawet 100 stron bez konieczności zrezygnowania ze smukłego grzbietu albumu.

Wybór rozmiaru hdbooka

Format zgodny z Twoim gustem

Format kwadratowy dostępny jest w wymiarach 127 × 127 mm, 210 × 210 mm i 300 × 300 mm. Możesz też wybrać układ poziomy lub pionowy w formatach A5 i A4 lub układ poziomy w formacie A3, więc na pewno znajdziesz idealny format dla swojej spersonalizowanej fotoksiążki.

Wybór rodzajów papieru

Wykończenie wysokiej jakości

Specjalnie opracowany papier — zaprojektowany pod kątem współpracy z technologią wydruków firmy Canon — umożliwia wydruki w jakości HD oraz wysokiej jakości wykończenie. Wybierz papier perłowy o teksturze podobnej do papieru stosowanego w wydrukach z laboratoriów fotograficznych lub błyszczący papier o gładkim wykończeniu i wysokiej jakości.


Trwałe wspomnienia

Połączenie tuszy firmy Canon i specjalnie powlekanego papieru zapewnia wyjątkową trwałość zdjęć. Przyszłe pokolenia będą mogły cieszyć się Twoją spersonalizowaną fotoksiążką przez co najmniej 300 lat.*

Oprogramowanie do tworzenia fotoksiążek

Nasze proste w użyciu oprogramowanie dla systemów Windows i MAC pozwala utworzyć spersonalizowaną fotoksiążkę w zaledwie kilka minut. Wybierz rozmiar książki, dodaj obrazy i wybierz układ strony z szerokiej gamy dostępnych ustawień.

Szybkie, zaprogramowane układy

Jeszcze prostsze tworzenie własnych fotoksiążek dzięki funkcji Autoflow. Oprogramowanie automatycznie porządkuje zdjęcia i wstawia je w ramki, wybierając ich najlepszą orientację. Przed wysłaniem spersonalizowanej fotoksiążki do druku możesz wprowadzać poprawki w układzie stron i zdjęć.

Zaawansowane, spersonalizowane układy

Oprócz prostoty obsługi oprogramowanie hdbook zapewnia zaawansowane funkcje dające całkowita dowolność tworzenia fotoksiążek i opowiadania własnej historii.

Gdzie kupić?

Pobierz darmowe oprogramowanie hdbook od jednego z naszych sprzedawców i zacznij tworzyć luksusowe fotoksiążki już dziś. Aby zacząć, kliknij flagę kraju obok wybranego sprzedawcy hdbooków.

Austria

Belgia

Dania

Niemcy

Włochy

Luksemburg

Polska

Wielka Brytania

Irlandia

* Szacowany czas trwałości wydruku w przypadku przechowywania w ciemnych pomieszczeniu

<Metody testowe i kryteria oceny szacunkowej>

Podane liczby lat trwałości obrazu oszacowano na podstawie metod testowych i kryteriów określonych w standardzie „Digital Color Photo Print Stability Evaluation” (JEITA CP-3901) zdefiniowanym przez organizację JEITA (Japan Electronics and Information Technology Industries Association).

<Uwaga dotycząca drukowania i prezentowania zdjęć>

Faktyczna trwałość obrazu może różnić się od podanych wartości szacunkowych – w zależności od warunków prezentowania/przechowywania. Liczby lat obliczono na podstawie testów przyspieszonej eksploatacji przeprowadzonych przez firmę Canon Inc. Liczby te nie stanowią podstawy do skorzystania z gwarancji na produkt. Przedłużanie trwałości wydruków: kontakt ze światłem, gazy występujące w otoczeniu oraz wysoka temperatura i wilgotność mogą przyspieszyć blaknięcie kolorów. Podczas przechowywania i prezentowania obrazów należy unikać tych czynników. Umożliwi to przedłużenie trwałości zdjęć.


* Konstrukcja i dane techniczne mogą zostać zmienione bez powiadomienia.