Printer on table next to pens, pencils and desk toys.

DRUKOWANIE

Poznawanie nowego etapu przygody z drukowaniem

Bez względu na to, czy zaczynasz nowy rozdział swojej kariery, wyjeżdżasz na uniwersytet, czy pomagasz dzieciom przy szkolnym projekcie – warto przejść do kolejnego etapu przygody z drukowaniem.
Drukarki mogą dziś zrobić dużo więcej niż kiedyś. Istnieje wiele możliwości – od drukowania w chmurze po łączność za pomocą Wi-Fi i pobieranie szablonów.
Dowiedz się więcej na temat możliwości twórczego drukowania i sposobu, w jaki drukarka może pomóc Ci się rozwinąć.

Organizacja pracy

Woman standing next to a printer and operating it via her tablet.

Drukowane organizery to doskonały sposób na utrzymanie obowiązków w ryzach w rozsądnej cenie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz terminarza do zapisywania zadań z uczelni, kalendarzy w formacie A3 do zaznaczania spotkań biurowych czy cotygodniowych list wypełnionych obowiązkami rodzinnymi, możesz łatwo znaleźć te narzędzia w Internecie – za darmo.

Internetowi twórcy, The Organised Student i Emma Studies, oferują wiele darmowych organizerów z możliwością wydrukowania, które idealnie nadają się do organizowania pracy.

Aplikacja Easy-Photo Print Editor zawiera wiele różnych szablonów kalendarzy, które można spersonalizować za pomocą własnych obrazów.

Woman and child's hands on desk filled with creative nick-nacks.

Antidotum na deszczowe dni

Zapewnianie dzieciom rozrywki może być niczym praca na pełny etat, zwłaszcza w niepogodę. Ale w takie nudne dni zabłysnąć może drukarka.

Na stronie Happiness is Homemade znajdziesz gry słowne, quizy i kolorowanki, które można łatwo wydrukować i wykorzystać podczas deszczowych dni.

"Zapewnianie dzieciom rozrywki może być niczym praca na pełny etat, zwłaszcza w niepogodę. Ale w takie nudne dni zabłysnąć może drukarka"

Jeśli chcesz, by dzieci miały zajęcie przez więcej czasu, możesz pójść jeszcze dalej i wydrukować grę. Tę inspirowaną klockami Lego grę pamięciową można łatwo wydrukować w domu, a jej wykonanie jest równie przyjemne, co sama rozgrywka.

Na naszej stronie Creative Park znajdziesz wiele interesujących szablonów, które można drukować bezpośrednio na domowej drukarce, w tym zabawki, gry i karty.

Woman printing photo cards using a Zoemini printer.

Nowe oblicze domu

Zanim studencki pokój zyska domowy charakter, trzeba poświęcić nieco czasu na jego udekorowanie. Warto przy tej okazji zmniejszyć koszty poprzez wydrukowanie zdjęć na własnym urządzeniu.

Canon Zoemini to kieszonkowa drukarka firmy Canon, która łączy się bezpośrednio z urządzeniami inteligentnymi. Umożliwia drukowanie zdjęć bezpośrednio z urządzenia przenośnego, dzięki czemu można szybciej i łatwiej udekorować swoją przestrzeń.

Istnieje wiele ekonomicznych sposobów na prezentowanie wydrukowanych historii. Jeśli nie odpowiada Ci łączenie zdjęć sznurkiem lub przypinanie ich do tablicy korkowej, zapoznaj się z poradnikiem Cool Mom Tech, aby znaleźć sposoby prezentowania zdjęć.

Gdzie znaleźć więcej informacji

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu drukarki PIXMA i o tym, jak uwolnić twórczy potencjału drukarki firmy Canon. Możesz też przejrzeć całą ofertę, aby znaleźć idealne urządzenie do swojego domowego biura i rozpocząć tworzenie własnych papierowych projektów.

Autor: Sasha Newbury

Powiązane artykuły
A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

POMYSŁY NA KREATYWNE DRUKOWANIE RĘKODZIEŁ

Sześć niesamowitych rzeczy, które możesz zrobić za pomocą drukarki

Bądź kreatywny i twórz własne prezenty świąteczne, dekoracje i gry w te święta. Wszystkie szablony można pobrać bezpłatnie i wydrukować.

A selection of colourful home-printed cards and other items on a wall.

DRUKOWANIE

Pięć typów ludzi, którzy naprawdę potrzebują drukarki – czy jesteś jednym z nich?

Jesteś osobą kreatywną, niezależnym właścicielem firmy lub należysz do jednej z poniżej opisanych grup osób? Wybierz rozwiązanie najlepsze dla siebie. Oto dlaczego.

Powiązane artykułyWiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje pomysły.

Wróć do wszystkich wskazówek i technik

Powiązane produkty