Printer on table next to pens, pencils and desk toys.

DRUKOWANIE

Poznawanie nowego etapu przygody z drukowaniem

Bez względu na to, czy zaczynasz nowy rozdział swojej kariery, wyjeżdżasz na uniwersytet, czy pomagasz dzieciom przy szkolnym projekcie – warto przejść do kolejnego etapu przygody z drukowaniem.

Drukarki mogą dziś zrobić dużo więcej niż kiedyś. Istnieje wiele możliwości – od drukowania w chmurze po łączność za pomocą Wi-Fi i pobieranie szablonów.

Dowiedz się więcej na temat możliwości twórczego drukowania i sposobu, w jaki drukarka może pomóc Ci się rozwinąć.

Organizacja pracy

Woman standing next to a printer and operating it via her tablet.

Drukowane organizery to doskonały sposób na utrzymanie obowiązków w ryzach w rozsądnej cenie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz terminarza do zapisywania zadań z uczelni, kalendarzy w formacie A3 do zaznaczania spotkań biurowych czy cotygodniowych list wypełnionych obowiązkami rodzinnymi, możesz łatwo znaleźć te narzędzia w Internecie – za darmo.

Znalezienie bezpłatnych, dostępnych online materiałów drukowanych, które mogą pomóc w organizacji pracy, nie zajmie wiele czasu. Aplikacja Easy-Photo Print Editor zawiera wiele różnych szablonów kalendarzy, które można spersonalizować za pomocą własnych obrazów.

Woman and child's hands on desk filled with creative nick-nacks.

Antidotum na deszczowe dni

Zapewnianie dzieciom rozrywki może być niczym praca na pełny etat, zwłaszcza w niepogodę. Ale w takie nudne dni zabłysnąć może drukarka.

Aplikacja Creative Park firmy Canon umożliwia bezpłatne pobieranie kolorowanek, labiryntów i innych drukowanych materiałów z sekcji „Fun with Kids!”. Przydadzą się one na przykład w deszczowy dzień. Materiałom można nadać osobisty charakter, korzystając z funkcji edycji.

"Zapewnianie dzieciom rozrywki może być niczym praca na pełny etat, zwłaszcza w niepogodę. Ale w takie nudne dni zabłysnąć może drukarka"

Jeśli chcesz, aby dzieci miały zajęcie na dłużej, w aplikacji Creative Park znajdziesz szeroką gamę gier do wydrukowania, w tym bingo, zestaw do rzucania kółkami, a nawet własne szachy. Można je łatwo wydrukować w domu, a ich wykonanie jest równie przyjemne, co sama rozgrywka.

Ponadto na stronie internetowej Creative Park są dostępne interesujące papierowe szablony i modele 3D, w tym zabawki, gry i karty, które można wydrukować bezpośrednio na domowej drukarce.

Woman printing photo cards using a Zoemini printer.

Nowe oblicze domu

Zanim studencki pokój zyska domowy charakter, trzeba poświęcić nieco czasu na jego udekorowanie. Warto przy tej okazji zmniejszyć koszty poprzez wydrukowanie zdjęć na własnym urządzeniu.

Canon Zoemini to kieszonkowa drukarka firmy Canon, która łączy się bezpośrednio z urządzeniami inteligentnymi. Umożliwia drukowanie zdjęć bezpośrednio z urządzenia przenośnego, dzięki czemu można szybciej i łatwiej udekorować swoją przestrzeń.

Istnieje wiele ekonomicznych sposobów na prezentowanie wydrukowanych historii. Jeśli nie chcesz przywiązywać zdjęć sznurkiem ani przypinać ich do tablicy korkowej, możesz zaprezentować je jako kolaż w ramce lub na płótnie.

Seria Canon PIXMA TS5350 jest idealna do obsługi rękodzieła i twórczych projektów. Dostępna jest szeroka gama papieru do drukowania, od naklejek fotograficznych wielokrotnego użytku i magnetycznego papieru fotograficznego po naprasowanki i dwustronny papier matowy. Jeśli dodamy do tego oprogramowanie Easy-PhotoPrint Editor i Creative Park, okaże się, że dekorowanie przedmiotów ulubionymi zdjęciami nigdy nie było tak łatwe.

Gdzie znaleźć więcej informacji

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu drukarki PIXMA i o tym, jak uwolnić twórczy potencjału drukarki firmy Canon. Możesz też przejrzeć całą ofertę, aby znaleźć idealne urządzenie do swojego domowego biura i rozpocząć tworzenie własnych papierowych projektów.

Autor: Sasha Newbury

Powiązane artykuły
The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DRUKOWANIA

Często zadawane pytania dotyczące drukarek, atramentu i papieru

Ekspert firmy Canon Suhaib Hussain odpowiada na często zadawane pytania dotyczące technologii drukowania, atramentu i papieru.

Printer fun for everyone

TWÓRCZE DRUKOWANIE

Zabawa z drukarką dla każdego

Sześć sposobów na zaktywizowanie rodziny oraz uatrakcyjnienie domu i sprzętu dzięki drukarce PIXMA.

Powiązane produkty

Powiązane artykuły

Wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz między innymi porady jak wybrać najlepszy aparat czy drukarkę,aby móc realizować swoje pomysły.

Wróć do wszystkich wskazówek i technik