Rugby World Cup 2019™ mascots Ren and G created with Canon's Creative Park.

TWÓRCZE DRUKOWANIE

Pięć zabawnych sposobów na to, by poczuć ducha mistrzostw Rugby World Cup 2019™

Już wkrótce rozpocznie się jedna z większych imprez sportowych w 2019 r.: puchar świata Rugby World Cup 2019™ startuje 20 września w Japonii. Firma Canon jest sponsorem turnieju*, który za każdym razem dostarcza coraz większych emocji.
Ze względu na to, że 48 meczów odbędzie się w kraju słynącym z origami, czyli sztuki składania papieru, na portalu Creative Park firma Canon umieściła kilka ciekawych przykładów na to, jak możesz poczuć ducha rywalizacji – niezależnie od tego, czy oglądasz mecze na żywo w Japonii czy wcześnie rano przed telewizorem. Pobierz szablony, wydrukuj je i złóż, zanim usłyszysz dźwięki narodowego hymnu w dniu meczu.
Szczegółowe szablony zawierają jasne instrukcje dotyczące ich składania, więc potrzebujesz tylko następujących elementów (i odrobiny ostrożności podczas korzystania z ostrych przedmiotów):

• Drukarka – dowiedz się, który model jest odpowiedni dla Ciebie
• Papier
• Nożyczki, nóż uniwersalny
• Klej w sztyfcie i klej do drewna
• Linijka lub ekierka
• Ołówek
• Ostro zakończony przedmiot
• Wykałaczka
• Pęseta

1. Stwórz własne maskotki

Rugby World Cup 2019™ mascots Ren and G created with Canon's Creative Park.

Nie ma imprezy sportowej bez maskotki, a Japonia słynie z bogactwa mięciutkich stworów. Podczas Rugby World Cup 2019™ do wspólnego kibicowania i walki zagrzewają Ren i G. Obie postacie można bardzo łatwo złożyć, więc tylko od Ciebie zależy, czy wybierzesz białowłosego skrzydłowego Rena czy skrzydłowego G o ognistej czuprynie.

2. Spróbuj strzelić gola

Powiązane artykuły
A printer on a table next to pens, pencils and desk toys.

MOŻLIWOŚCI DRUKOWANIA

Odkryj możliwości drukowania

Nowoczesne drukarki potrafią więcej, niż można się spodziewać. Przekonaj się, ile kreatywnych rzeczy możesz zrobić dzięki nim.

A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

DRUKOWANIE WŁASNYCH PROJEKTÓW

Sześć niesamowitych rzeczy, które możesz zrobić za pomocą drukarki

Postaw na kreatywność i twórz własne świąteczne prezenty, dekoracje i gry. Wszystkie szablony można pobrać bezpłatnie i wydrukować.

Canon Zoemini C and Canon Zoemini S on a table with a notebook with pictures stuck to it.

RĘKODZIEŁO Z DRUKARKI

Postaw na kreatywność dzięki serii Canon Zoemini

Uwolnij swoją kreatywność poza domem dzięki natychmiastowemu aparatowi i kieszonkowej drukarce.

The Rugby Goal Kick Game created with Canon's Creative Park.

Gra w strzelanie goli w rugby to nieco większe wyzwanie. Dzięki niej sprawdzisz swoje umiejętności na boisku i zdolność utrzymania nerwów na wodzy podczas rywalizacji ze znajomymi. Instrukcje z zasadami gry są napisane w zrozumiały sposób, co szybko pozwoli Ci oddać zwycięski strzał na bramkę i poczuć się niczym walijska legenda, Dan Biggar.

3. Klaszcz i dopinguj

Rugby World Cup 2019™ Cheer Sticks and a hat created with Canon's Creative Park.

Biorąc pod uwagę ogromne emocje, jakie pojawiają się podczas kibicowania drużynie narodowej, nikt nie będzie Ci miał za złe okrzyków i hałasu generowanego podczas meczu. Te łatwe do wykonania pałki kibica i megafony z Ren i G umieszczonymi w rogach idealnie uzupełnią atmosferę przed telewizorem – gracze w Japonii są zbyt daleko, aby usłyszeć Twój doping.

4. Zrób prezent

A Rugby World Cup 2019™ Money Envelope and Tags created with Canon's Creative Park.

Z tych papierowych materiałów możesz zrobić gadżety, by zachęcić znajomych i rodzinę do kibicowania podczas Rugby World Cup 2019™, ale nadają się one też do tworzenia prezentów. Co powiesz na łatwą do złożenia kopertę, która idealnie sprawdzi się podczas wręczenia pieniędzy komuś, kto oszczędza na bilet na kolejne mistrzostwa świata w rugby? Albo na zawieszki w kształcie piłki do rugby będące doskonałym pomysłem na prezent związany z rugby dla każdego fana sportu w Twojej rodzinie?

5. Złóż własną skarbonkę

A Rugby Ball Money Box created with Canon's Creative Park.

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na wycieczkę do Japonii na tegoroczny turniej, zacznij oszczędzać na puchar świata we Francji, który odbędzie się w 2023 roku. Ta skarbonka w kształcie piłki do rugby z pewnością ułatwi Ci zadanie. Monety są zbierane w podstawce, więc gdy nadejdzie czas, możesz otworzyć skarbonkę w wielkim stylu, wykopując piłkę.

Autor: Adam Rees


* Canon jest oficjalnym sponsorem turnieju Rugby World Cup 2019™ rozgrywanego w Japonii między 20 września a 2 listopada. Logo Rugby World Cup 2019 jest znakiem towarowym (™ i ©) chronionym prawami autorskimi Rugby World Cup Limited 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powiązane produkty

Powiązane artykułyWiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje pomysły.

Wróć do wszystkich wskazówek i technik