W tym filmie o wspinaczce udział wzięli przeszkoleni profesjonaliści, którzy używali sprzętu asekuracyjnego. Właściciele nieruchomości wyrazili zgodę na nagrywanie. Nie próbuj naśladować sytuacji przedstawionych na filmie.

Przeglądanie i udostępnianie zdjęć i filmów

Przez lata gromadzisz setki fotograficznych wspomnień, zarejestrowanych przy użyciu różnych aparatów, na wielu kartach pamięci i innych urządzeniach. Aby łatwiej zarządzać i cieszyć się nimi w dowolnej chwili, warto gromadzić je w jednym miejscu.

Dobrze jest przejrzeć zdjęcia od razu po ich zrobieniu. Dzięki temu fotografie, których nie zamierzasz ponownie oglądać, nie będą zajmowały cennego miejsca. Zastanów się nad tym, które z nich chcesz zachować. Wyświetl je na dużym ekranie, aby zobaczyć więcej szczegółów. Może to wpłynąć na decyzję o wyborze najlepszych fotografii.

Canon Connect Station ułatwia przechowywanie zdjęć i filmów w jednym miejscu oraz oglądanie ich ze znajomymi lub rodziną na domowym telewizorze HD. Dotknij stacji aparatem Canon z funkcją dynamicznego NFC, aby przesłać obrazy bezprzewodowo, lub zaimportuj pliki za pomocą karty pamięci lub kabla USB. Connect Station umożliwia łatwe udostępnianie zdjęć w mediach społecznościowych i w albumach online, takich jak irista. Pozwala również na bezprzewodowe drukowanie i organizowanie wspomnień zarejestrowanych za pomocą różnych urządzeń.

Podziel się swoimi zdjęciami