Filmy w kinowej jakości

Uzyskanie filmów w kinowej jakości nie jest łatwe. Płynna zmiana ostrości gwarantująca wyraźny obraz głównego obiektu to jeden ze sposobów na profesjonalne efekty.

Ta technika wymaga jednak sporej praktyki. Jeśli chcesz zacząć z niej korzystać, ustaw ostrość dla statycznego obiektu i dostosowuj ją podczas zbliżania się do niego, tak aby był zawsze wyraźny.

Aby skupić uwagę odbiorcy na obiekcie, spróbuj uzyskać rozmyte tło przy zachowaniu idealnej ostrości tego obiektu. W przypadku ujęć panoramicznych staraj się zachować ostrość wszystkich elementów w kadrze.

Nasze aparaty pomogą Ci w pokonaniu trudności związanych z utrzymaniem ostrości podczas nagrywania filmów dzięki technologii CMOS AF III. Umożliwia ona płynne, automatyczne śledzenie, dzięki czemu obiekt zawsze będzie wyraźny, nawet gdy będzie poruszał się w kadrze. Niektóre aparaty Canon wyposażono w ekran dotykowy, który pomaga łatwo przenosić ostrość z jednego obiektu na inny bez dotykania obiektywu. Wystarczy dotknąć obiektu na ekranie, aby stał się wyraźny. W efekcie otrzymujemy płynniejszy materiał filmowy o profesjonalnym charakterze i kinowej jakości.

Widoki w kinowej jakości