Kopia cennych wspomnień

Twoje zdjęcia i filmy są bezcenne. To zapis wyjątkowych chwil, których nie da się odtworzyć. Dlatego tak ważne jest regularne tworzenie kopii zapasowych. Nie zawsze można jednak znaleźć czas na wybór i zapisanie najlepszych materiałów. Im dłużej pozostają one na karcie pamięci lub w smartfonie, tym bardziej prawdopodobne staje się to, że je utracisz lub o nich zapomnisz.

Z tego powodu usługi pamięci masowej online są tak atrakcyjne. Przechowując materiały w chmurze lub ulubionej sieci społecznościowej będziesz mieć większą pewność, że ich nie utracisz. Nasze aparaty z funkcją synchronizacji obrazu mają możliwość weryfikacji nowych zdjęć i przekazania ich do wybranej usługi w chmurze lub mediów społecznościowych, takich jak Flickr, Dysk Google lub irista firmy Canon. Możesz też wybrać opcję automatycznego zapisywania zdjęć na komputerze, w tablecie lub w smartfonie.

Jeśli interesuje Cię tworzenie kopii zapasowych zdjęć online, skorzystaj z usługi irista. To platforma oparta na chmurze, która zapewnia nowe sposoby tworzenia kopii zapasowych i korzystania z bibliotek zdjęć.

Wykonaj kopię zapasową zdjęć