hero

Opcje łączności

Wyposażone w opcje łączności kamery, drukarki, aplikacje i stacja Connect Station CS100 sprawiają, że możesz z łatwością wykonywać, udostępniać, drukować i przechowywać cenne zdjęcia i filmy.

Większe możliwości dzięki łączności Wi-Fi i NFC

Urządzenia firmy Canon z technologią Wi-Fi umożliwiają przesyłanie, udostępnianie, drukowanie lub przechowywanie zdjęć, a nawet zdalne fotografowanie. Przykładem jest możliwość łatwego przesyłania zdjęć z aparatu firmy Canon z obsługą Wi-Fi do smartfona w celu ich edycji lub udostępnienia. Funkcja NFC* pozwala na nawiązanie połączenia Wi-Fi poprzez zetknięcie dwóch urządzeń obsługujących NFC. Dzięki temu można np. przenosić obrazy z aparatu z obsługą NFC do stacji Connect Station CS100 firmy Canon za pomocą jednego dotknięcia.

wi-fi-nfc
connected-services

Wykorzystaj potencjał zdjęć

Nasze aplikacje i usługi wymagające łączności pomogą w pełni wykorzystać potencjał zdjęć – w przypadku przechowywania lub edytowaniafotografii, bezprzewodowego drukowania z urządzeń mobilnych lub udostępniania wyjątkowych, rodzinnych wydarzeń.

lifecake

Lifecake

Oglądaj i dziel się wydarzeniami z życia Twojego dziecka za pośrednictwem własnej, rodzinnej osi czasowej ze zdjęciami i filmami.

irista

Irista

Przechowuj, edytuj i porządkuj zdjęcia oraz udostępniaj je całemu światu.

pixma-cloud-link

PIXMA Cloud Link

Bezpośrednie drukowanie z internetowych serwisów ze zdjęciami, np. Facebook, Instagram i Dysk Google lub skanowanie obrazów i zapisywanie ich do chmury z drukarek wykorzystujących udoskonaloną usługę PIXMA Cloud Link.Aparaty i inne rozwiązania z funkcją łączności

Nasze aparaty, drukarki i kamery mają zaawansowane opcje łączności, dzięki czemu zyskujesz swobodę i możesz lepiej wykorzystać swoje zdjęcia i filmy. Wybrane modele obsługują łączność NFC, która ułatwia podłączanie urządzeń i przenoszenie zdjęć w sieci W-Fi do zgodnego smartfona lub stacji Connect Station CS100 firmy Canon.

connected-products

Argentina

Skijoring

Wejdź i odkryj

apps

Aplikacje

Wykorzystaj możliwości aparatu, obiektywu lub urządzeń rejestrujących obraz

placeholder

Connect Station CS100

Dowiedz się więcej

Zastrzeżenie: funkcje łączności są dostępne wyłącznie w wybranych modelach aparatów. Niektóre funkcje łączności wymagają użycia bezpłatnej aplikacji do pobrania.
* Funkcja NFC nie jest zgodna z niektórymi urządzeniami.
** Usługa PictBridge przez bezprzewodową sieć LAN.