Dwaj przyjaciele – pochodzący z Rosji Wadim i Witalij – uprawiają wspinaczkę miejską i spędzają życie na odkrywaniu najbardziej fascynujących miast świata. Nie zadowalają się typowymi widokami, szukają unikatowych i spektakularnych panoram, jakie można ujrzeć tylko z najwyższych budynków.

W pogoni za adrenaliną i niezwykłymi zdjęciami obaj wspinają się na najbardziej znane budowle na świecie, dzięki czemu trafili na czołówki gazet. Ci współcześni odkrywcy szukają nowych perspektyw i robią piękne zdjęcia pod niesamowitymi kątami.

Kieruje nimi pasja, tak jak innymi poszukiwaczami przygód opisywanymi przez Canon. Pokazują unikatowe sposoby patrzenia na odkrywane przez siebie miejsca.

Ty też możesz robić niepowtarzalne zdjęcia i nagrywać wyjątkowe filmy, a my chcemy Ci w tym pomóc. Korzystaj z opracowanych przez nas inspirujących porad i technik. Dowiedz się, jak patrzeć na świat z innej perspektywy. Wyjdź z domu i wydobądź ukrytą magię swojego miasta. Pomożemy Ci uchwycić ją z Twojego unikatowego punktu widzenia oraz podzielić się historiami łączącymi ludzi we wszystkich zakątkach globu. Wejdź i odkryj.

Techniki

Szybkie fotografowanie i udostępnianie