Canon TrueProof

TrueProof

TrueProof to system proofingu ekranowego WYSIWYG pełniący funkcję wirtualnej drukarki. Poprawia i usprawnia proces przygotowania do druku. Można wyświetlać podgląd obrazów znajdujących się na stronie i sprawdzać odwzorowanie szczegółów, w razie potrzeby również pikseli, przed rozpoczęciem drukowania.
Co więcej, uwzględniono również zmaksymalizowane dopasowywanie kolorów — system TrueProof można rozszerzyć o opcjonalne moduły, które umożliwiają wykonywanie kolorowych wydruków próbnych dokumentów w postaci drukowanej lub wirtualnej. Jest to kompletne rozwiązanie do korekty podczas cyfrowego druku produkcyjnego w kolorze.

Korzyści

  • Eliminuje koszty związane z przestojami, materiałami eksploatacyjnymi, personelem i czasem poświęconym na konfigurację produkcyjnej drukarki wysokonakładowej w celu wykonania wydruków próbnych.
  • System TrueProof jest wyposażony w funkcję SoftProof, która umożliwia uniknięcie zbędnych wydruków próbnych. Precyzja za sprawą pełnej symulacji drukarki
  • Dokładny widok pikseli, w tym symulacja papieru powlekanego, osobne płaszczyzny kolorów i wstępnie zadrukowane formularze
  • Określenie poziomu zużycia atramentu stanowi gwarancję uzyskania dokładnych danych dotyczących łącznego kosztu
  • Weryfikacja danych wydruku w oparciu o rzeczywiste ustawienia drukowania oraz zgodnie z opublikowanymi normami (np. ISO 12647, G7) lub wartościami niestandardowymi
  • System TrueProof V5.0 to pierwsze całościowe rozwiązanie w zakresie kolorowych wydruków próbnych, które znalazło zastosowanie w druku cyfrowym.

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon TrueProof

Elastyczne rozwiązanie w zakresie soft proofingu do zastosowań komercyjnych


System TrueProof to kompleksowe i precyzyjne narzędzie WYSIWYG do proofingu, które działa na zasadzie wirtualnej drukarki wysokonakładowej Canon IPDS lub drukarki produkcyjnej PCL. Za sprawą systemu TrueProof można upewnić się, że dokumenty ze źródeł zewnętrznych są gotowe do druku, zanim trafią do fizycznej drukarki produkcyjnej — pozwala to na uniknięcie przestojów spowodowanych wadliwymi plikami lub niewłaściwymi układami. Dzięki temu klienci oszczędzają pieniądze, a wydajność wzrasta. Można wyświetlić na ekranie dowolny dokument skierowany do systemu TrueProof w pełnej rozdzielczości druku. System TrueProof jest wyposażony w takie funkcje, jak symulacja wydruku dwustronnego i nakładanie wstępnie zadrukowanych formularzy, co sprawia, że jest on kompletnym narzędziem w zakresie korygowania dla konkretnych urządzeń.
Co więcej, uwzględniono również zmaksymalizowane dopasowywanie kolorów — system TrueProof można rozszerzyć o opcjonalne moduły, które umożliwiają wykonywanie kolorowych wydruków próbnych dokumentów w postaci drukowanej lub wirtualnej. Jest to kompletne rozwiązanie w zakresie korygowania podczas cyfrowego druku produkcyjnego w kolorze.
System TrueProof jest wykorzystywany również w celu określenia poziomu zużycia atramentu i pokrycia kolorem. Są to ważne parametry dla ogólnych obliczeń. TrueProof korzysta z funkcji oryginalnej drukarki i zapewnia precyzyjne obliczenia poziomu zużycia atramentu i pokrycia kolorem.
System TrueProof może symulować wszystkie rodzaje drukarek produkcyjnych firmy Canon, które są wyposażone w kontroler SRA (np. VP5000, VS7000, VS8000, VS9000, seria ColorStream, seria JetStream, seria ImageStream).
System TrueProof Core został zaprojektowany głównie z myślą o współpracy z platformą PRISMAproduction, lecz można go połączyć z dowolnym systemem IPDS/PCL, który symuluje produkcyjną drukarkę wysokonakładową firmy Canon.

Kolejne kroki

Zadaj pytanie