Canon PRISMAprepare

PRISMAprepare

Dzięki uniwersalnemu oprogramowaniu PRISMAprepare profesjonalne drukarnie mogą przygotowywać doskonałe dokumenty wydajniej i z większym zyskiem.

Korzyści

  • Kompleksowe przygotowanie dokumentów
  • Intuicyjna i łatwa obsługa
  • Zgodność z każdym urządzeniem drukującym na arkuszach
  • Większa uniwersalność dzięki otwartemu interfejsowi
  • Funkcje zwiększające wydajność
  • Opracowane z myślą o zwiększaniu zysków

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PRISMAprepare

Uniwersalne rozwiązanie do przygotowywania prac do druku


PRISMAprepare spełnia potrzeby drukarni w zakresie procesu przygotowania „prepress” — wszystko w jednym rozwiązaniu z łatwym w obsłudze interfejsie. Łatwy w obsłudze interfejs umożliwia wykonywanie różnych operacji — od oczyszczania stron i wzbogacania zawartości dokumentów, przez weryfikację i korygowanie kolorów, kończąc na przygotowywaniu dokumentów do zszywania, zginania i dziurkowania, a także produkcji broszur i bindowania. Dzięki spełnieniu tych wymogów rozwiązanie ułatwia automatyzację wszystkich powtarzalnych czynności, od przygotowywania po realizację produkcji, umożliwiając operatorowi wykonywanie w tym czasie, innych zadań.

Wyjątkowa łatwość obsługi


Wielokrotnie nagradzany interfejs użytkownika „Ocean Style” ułatwia przygotowywanie spójnych dokumentów, wysokiej jakości. Intuicyjny podgląd zadań WYSIWYG, przedstawiający rzeczywisty obraz przygotowywanych wydruków, pozwala zachować kontrolę nad najbardziej złożonymi zleceniami, co praktycznie eliminuje potrzebę wydruków testowych i zmniejsza ryzyko wystąpienia błędów.

Uniwersalna obsługa otwartych standardów


Rozwiązanie PRISMAprepare wykorzystuje otwarty standard PDF. Pozwala to uprościć cykl pracy, a jednocześnie zachować architekturę obejmującą otwarte systemy. PRISMAprepare 6.1 działa w oparciu o bibliotekę Adobe PDF Library, co znacznie przyspiesza instalację i pozwala wykonywać większe i bardziej złożone zadania.

Otwarty interfejs ułatwia pracę


PRISMAprepare można połączyć nawet z 10 niezależnymi programami obsługującymi format PDF w systemie Windows. Bez problemu można podłączyć popularne aplikacje, takie jak Adobe Photoshop®. Pozwala to wykonywać zaawansowane czynności edycyjne i zadania dotyczące przygotowania do druku w innych aplikacjach. Operator może zaimportować zaktualizowane dokumenty z powrotem do rozwiązania PRISMAprepare i kontynuować pracę.

Zwiększona wydajność


PRISMAprepare pomaga zoptymalizować wydajność poprzez usprawnienie automatyzacji, impozycji i obsługi znaczników przycinania, a także poprzez funkcję bezpośredniego drukowania zaprogramowanych dokumentów. Gotowe szablony umożliwiają operatorom prace z wykorzystaniem funkcji „przeciągnij i upuść” na tzw. „hot folder” w celu automatycznego utworzenia dokumentu gotowego do druku. Nowe funkcje, w tym zaawansowane tworzenie grzbietu i łatwe tworzenie okładek dokumentów, oraz udoskonalona funkcja VDP do obsługi personalizacji wydruków zwiększają uniwersalność i możliwości oprogramowania. Ponadto oprogramowanie umożliwia teraz włączenie w cykl pracy zewnętrznych, konfigurowanych automatycznie lub ręcznie modułów wykańczających (firmy Ultimate Bindery).

Maksymalny zwrot inwestycji


PRISMAprepare pozwala uzyskiwać większe zyski dzięki szybszej realizacji zleceń. Niemal całkowite wyeliminowanie konieczności sprawdzania gotowych wydruków pozwala oszczędzić czas w porównaniu do możliwości innych dostępnych rozwiązań workflow. Umożliwia to realizację większej liczby zleceń i zwiększenie zysków. Uniwersalna funkcja automatycznego wykrywania koloru umożliwia automatyczne rozdzielanie stron kolorowych i czarno-białych a następnie również automatyvczne ich łączenie j jeden dokument. W efekcie otrzymujemy ekonomicznie i bezobsługowo wykonane wydruki o wysokiej jakości.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PRISMAprepare, jego cechach i możliwościach.

Kolejne kroki

Zadaj pytanie