Dla biznesu

Dlaczego warto wybrać system Therefore™?

Ludzie w pracy wymagają dostępu do informacji. Aby importować i integrować. Aby udostępniać i porównywać. Aby zapisywać i pobierać. Aby dystrybuować i drukować. Są one potrzebne w formie elektronicznej i są potrzebne natychmiast. Rozwiązania Therefore™ do obsługi dokumentów umożliwiają pracownikom wydajne, ekonomiczne i bezpieczne przetwarzanie informacji w całym dziale lub organizacji. Oznacza to, że możliwy jest dostęp do informacji i ich wykorzystanie w celu wypełniania celów biznesowych.

Wydajność

Brak stert dokumentów bez możliwości kontroli. Bez brakujących lub błędnych informacji. Bez wysyłania do niewłaściwych odbiorców. Po prostu szybki i wydajny przepływ dokumentów, który zapewnia przewagę konkurencyjną dzięki lepszej obsłudze klientów.

Ekonomia

Rozwiązania Therefore™ do obsługi dokumentów, łącząc ludzi z wymaganymi przez nich informacjami, mogą przyspieszyć cykle biznesowe i wygenerować szybki zwrot z inwestycji. Skalowalność tych rozwiązań umożliwia ich rozbudowę wraz ze wzrostem firmy, eliminując potrzebę zakupu nowych systemów. Przetwarzanie dokumentów w postacie elektronicznej oznacza zmniejszenie ilości wydruków a tym samym niższe koszty. Większa wydajność umożliwia pracownikom poświęcenie większej uwagi podstawowej działalności zamiast zajmowania się administracją dokumentami.

Bezpieczeństwo

Bezpieczne korzystanie z informacji staje się obecnie podstawową kwestią w świecie, w którym coraz częściej zdarzają się oszustwa. Rozwiązania Therefore™ do obsługi dokumentów umożliwiają zachowanie zgodności z przepisami prawnymi i branżowymi, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo danych poprzez ograniczenie dostępu tylko dla autoryzowanych użytkowników. Oznacza to, że informacje mogą swobodnie przepływać przez organizację z zachowaniem pełnej ochrony.

spacer
					image
Przydatne do pobrania
Therefore Brochure
Related Information
Co to jest zarządzanie dokumentami?
Skalowalność systemu Therefore™
Składniki systemu Therefore™
Funkcje systemu Therefore™
Integracja systemu Therefore
Therefore™ Home