Dla biznesu

Integracja systemu Therefore

Integracja z urządzeniami wielofunkcyjnymi

System Therefore™ umożliwia bezproblemową integrację z urządzeniami wielofunkcyjnymi firmy Canon.

Aplikacja Therefore™ MFP to aplikacja MEAP, która integruje urządzenia Canon iR bezpośrednio z systemem Therefore™. Użytkownicy mogą skanować dokumenty na urządzeniu i zapisywać je bezpośrednio w systemie Therefore™, wraz ze wszystkimi wymaganymi danymi indeksowymi. Klasyfikację, indeksowanie i zapisywanie można wykonywać od razu na wyświetlaczu urządzenia wielofunkcyjnego — komputer nie musi być nawet włączony!

Log-on Screen on MFP

Therefore

Scan Preview on MFP

Therefore

Select category on MFP

Therefore

 

Integracja z programem eCopy™ ShareScan®

Dla użytkowników programu eCopy™ dostępny jest konektor Therefore™ dla programu eCopy™ ShareScan®, który umożliwia zapisywanie dokumentów bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego w systemie Therefore™. Program eCopy™ umożliwia także wysyłanie dokumentów do wielu miejsc docelowych.  Integracja z programem eCopy™ Desktop™ pozwala na dodawanie adnotacji do dokumentów, a następnie zapisywanie ich w systemie Therefore™ przy użyciu przycisku Save to Therefore™.

Main Screen on MFP

Therefore

Scan Preview on MFP

Therefore

Select Category on MFP

Therefore

Integracja z oprogramowaniem innych firm

System Therefore™ można zintegrować z oprogramowaniem SAP® R/3®, Microsoft® Dynamics NAV®, Microsoft SharePoint i platformami mainframe COLD.

Bezproblemowa integracja z oprogramowaniem Microsoft Dynamics NAV

Konektor Therefore™ Microsoft Dynamics NAV Connector umożliwia użytkownikom bezproblemową interakcję między systemem Therefore a oprogramowaniem Microsoft® Dynamics NAV®. System Therefore™ w połączeniu z oprogramowaniem Microsoft® Dynamics NAV® pozwala użytkownikom na przeglądanie całego przepływu dokumentów w organizacji w czasie rzeczywistym, a także oferuje prosty dostęp do wszystkich tworzonych danych i dokumentów.

Wynikiem tego jest pełne rozwiązanie do zarządzania firmą z możliwością dostosowania, które oszczędzi czas i pieniądze. Podczas korzystania z oprogramowania Microsoft® Dynamics NAV® użytkownicy mogą:

• skanować dokumenty,

• importować dokumenty,

• automatycznie indeksować dokumenty w systemie Therefore™ na podstawie pól w oprogramowaniu Microsoft® Dynamics NAV®,

• pobierać dokumenty,

• drukować dokumenty,

• dystrybuować dokumenty,

• wyświetlać dokumenty.


 

 

Bezproblemowa integracja z oprogramowaniem Microsoft® SharePoint® 2007

Użytkownicy oprogramowania SharePoint mogą skorzystać z bezproblemowej integracji z systemem Therefore™, ulepszając przechwytywanie krytycznych dokumentów firmowych w formie papierowej oraz zarządzanie nimi.  Therefore™ jest systemem podrzędnym względem oprogramowania SharePoint, umożliwiając formalizację indeksowania i przechowywania dokumentów. Oznacza to, że klienci mogą kontynuować korzystanie z interfejsu użytkownika i funkcjonalności oprogramowania SharePoint, ale zyskują dodatkowe korzyści w postaci efektywnego przechwytywania dokumentów, przechowywania i integracji, które są zapewniane przez system Therefore™. System redukuje także wielkość bazy danych Sharepoint, dzięki czemu oprogramowanie to może działać z pełną szybkością niezależnie od ilości danych.

Therefore™ COLD

Narzędzie Therefore™ COLD szybko i automatycznie przetwarza listy drukowania oraz pliki buforowe (tekst ASCII, dane binarne, dane XML i pliki PDF) z systemów mainframe lub generatorów raportów.

Therefore™ API

Interfejs Therefore™ API umożliwia integrację z oprogramowaniem innych firm przy użyciu pakietu Therefore™ SDK.

Integracja z systemem SAP®

System Therefore™ zapewnia centralne zarządzanie wszystkimi informacjami, a ponadto tworzy powiązania procesów systemu SAP® z ich dokumentami.

Przychodzące dokumenty papierowe i elektroniczne mogą być zapisywane w systemie Therefore™ bezpośrednio z interfejsu użytkownika systemu SAP®. Wszystkie aplikacje Therefore™ obsługują wszystkie funkcje kodów paskowych systemu SAP® i są w pełni osadzone w scenariuszach składowania systemu SAP®. System Therefore™ może przechwytywać indeksy dokumentów bezpośrednio z procesów systemu SAP®.

System Therefore™ zapewnia automatyczne zadania składowania dla dokumentów, takich jak dane wyjściowe klientów lub pliki buforowe. W systemie Therefore™ można zapisać wszystkie dane reorganizacji systemu SAP®. Aby umożliwić niedrogie uwalnianie magazynów danych systemu SAP®, dane te można przywrócić do systemu SAP® w dowolnym momencie.

Pełna integracja oznacza, że wszystkie dokumenty zarządzane przez system Therefore™ mogą być pobierane i wyświetlane bezpośrednio z poziomu aplikacji SAP®. Dokumenty można wyświetlać w aplikacjach Therefore™ lub w wewnętrznych przeglądarkach systemu SAP®.

spacer
					image
Przydatne do pobrania
Therefore Brochure
Related Information
Co to jest zarządzanie dokumentami?
Dlaczego warto wybrać system Therefore™?
Skalowalność systemu Therefore™
Składniki systemu Therefore™
Funkcje systemu Therefore™
Therefore™ Home