Dla biznesu

Składniki systemu Therefore™

Rozwiązanie Therefore™ składa się z kilku aplikacji.

Therefore™ Navigator

Therefore™ Navigator umożliwia wyszukiwanie, pobieranie, grupowanie i sortowanie dokumentów zapisanych w programie. Służy także do zarządzania zadaniami procesu przepływu pracy. Navigator umożliwia użytkownikom uruchamianie przeglądarki Therefore™ Viewer.


 

Przeglądarka dokumentów

Składnik Therefore™ Viewer wyświetla, obraca, dodaje adnotacje i drukuje dokumenty zapisane w systemie Therefore™. Ponadto Viewer umożliwia tworzenie nowych wersji dokumentu, edycję pól indeksu dokumentu i wyświetlanie wcześniejszych wersji. Dokumenty powiązane z aplikacjami na komputerze są otwierane przy użyciu macierzystej aplikacji. Viewer umożliwia także wyświetlanie dokumentów utworzonych w ponad 250 formatach plików, nawet jeśli macierzysta aplikacja nie została zainstalowana na komputerze. Oznacza to, że można na przykład otworzyć otrzymany schemat AutoCAD, nawet jeśli ta aplikacja nie jest dostępna na komputerze.


 

Przechwytywanie dokumentów

Program Therefore™ Capture Client służy do skanowania dokumentów i zapisywania ich w systemie Therefore™. Program Capture Client jest zwykle używany ze skanerem dokumentów, ale możliwe jest także jego wykorzystanie do importowania dokumentów z dysku twardego albo do klasyfikowania i indeksowania dokumentów, które już zostały zapisane w systemie Therefore™.  Obsługiwane są funkcje rozpoznawania kodów paskowych i OCR. Program może być używany do indeksowania dokumentów i dzielenia pakietów na części.


 

Web Access

Program Therefore™ Web Access używa przeglądarki internetowej (zwykle Microsoft® Internet Explorer®) do wyszukiwania i wyświetlania dokumentów zapisanych w systemie Therefore™ Document Management System.

Możliwość skanowania dokumentów do systemu Therefore™ lub użycia go jako części procesu przepływu pracy przez Internet jest przydatna dla małych oddziałów, a nawet pracowników pracujących w domu. Użycie nazwy użytkownika i hasła przez bezpieczne łącze pozwala użytkownikom skorzystać z funkcji systemu Therefore™ z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Klient internetowy Therefore™ umożliwia to bez żadnego oprogramowania Therefore™ zainstalowanego na używanym komputerze. Sposób użycia przypomina programy Therefore™ Navigator i Viewer, dzięki czemu łatwo docenić zalety tego rozwiązania w dowolnym miejscu i czasie.  Aby zapewnić bezpieczeństwo danych przesyłanych przez Internet, klient internetowy Therefore™ obsługuje bezpieczną komunikację przy użyciu protokołu SSL.


spacer
					image
Przydatne do pobrania
Therefore Brochure
Related Information
Co to jest zarządzanie dokumentami?
Dlaczego warto wybrać system Therefore™?
Skalowalność systemu Therefore™
Funkcje systemu Therefore™
Integracja systemu Therefore
Therefore™ Home