Dla biznesu

iW Document Manager

Dzięki Canon iW Document Manager (iWDM), możesz przesyłać swoje dokumenty do kancelarii cyfrowych, gotowe do użycia przez wszystkich, rewitalizując Twoje środowisko pracy, zwiększając produktywność i oszczędzając miejsce – w sposób o wiele tańszy niż tradycyjne metody zarządzania i dystrybucji dokumentów.

Kancelaria XXI wieku

iWDM pozwala ci wykorzystać wielofunkcyjne urządzenie Canon do stworzenia i udostępniania elektronicznej kancelarii dla każdej istotnej informacji. Dzięki prostocie funkcji "drag and drop", iWDM jest tak prosty w użyciu jak Twój edytor tekstu.

Przechowuj i znajdź
Jeśli można to zeskanować, iWDM może to magazynować; potężna wyszukiwarka tekstowa sprawia, że odzyskiwanie dokumentu jest tak łatwa jak kilka kliknięć myszką – dokument jest gotowy do faksowania, wysyłki e-mail lub wydruku przez zwykłe przeciągnięcie go do odpowiedniej ikony.

Całkowita elastyczność
Tworzenie raportów złożonych z wielu różnych typów dokumentów jest łatwe. Po prostu utwórz dla nich e-spinacz. Odtąd możesz manipulować, przesuwać, obracać, dodawać nagłówki i w końcu udostępniać je lub konwertować do format PDF..

Współpracuj efektywniej
iWDM czyni udostępnianie informacji błyskawicznym i intuicyjnym. to idealny sposób na pracę z błyskawiczną, aktualną informacją – zarówno dla ciebie, jak i w środowisku stworzonym dla efektywnej współpracy.

spacer
					image
Useful Downloads
iWDM Brochure
Twoje rozwiązania
Zarządzanie kosztami dokumentów
Zarządzanie dokumentami
Dystrybucja dokumentów
Bezpieczeństwo
Zarządzanie drukiem i urządzeniami
Zarządzanie kolorem
Proces produkcji
Drukowanie danych zmiennych
Rozwiązania w zakresie druku korporacyjnego
Rozwiązania profesjonalnego druku [PDF, 736 KB]