Dla biznesu

Wyróżnij się na tle innych

Twórz profesjonalnie wyglądające oferty sprzedaży, raporty i wiele innych materiałów

Prostota obsługi z pulpitu

Szybkie publikowanie, tworzenie plików PDF i faksowanie z pulpitu

Personalizacja dokumentów w ciągu kilku minut

Łączenie dokumentów w jedną całość, edycja, zmiana struktury i personalizacja

Bez błędów i strat!

Zaawansowany podgląd opcji wykańczania zapewnia właściwy rezultat, już za pierwszym razem

iW Desktop

Wyjątkowe i łatwe w użyciu oprogramowanie firmy Canon do publikowania dokumentów w firmie

Oprogramowanie iW Desktop firmy Canon

Wyjątkowe i łatwe w użyciu oprogramowanie firmy Canon do publikowania dokumentów w firmie.

Oprogramowanie iW Desktop firmy Canon

Wyjątkowe i łatwe w użyciu oprogramowanie firmy Canon do publikowania dokumentów w firmie
iW Desktop to wyjątkowe rozwiązanie do publikowania dokumentów, które łatwo zwracają na siebie uwagę. Umożliwia szybkie, łatwe i efektywne tworzenie profesjonalnie wyglądających i spersonalizowanych dokumentów w firmie. Doskonałe do wszystkiego: od ofert sprzedaży do raportów, zbiorów informacji i broszur.

Bez straty czasu
Tworzenie dokumentów takich jak raporty sprzedaży i oferty wymaga czasu, szczególnie wtedy, gdy informacje pochodzą z różnych źródeł, zarówno w formacie cyfrowym, jak i drukowanym. Po pierwsze zawartość musi być pobrana, ustrukturyzowana i spersonalizowana przed określeniem ustawień drukarki. Jest to żmudny i czasochłonny proces. Jednak dzięki oprogramowaniu iW Desktop wszystko jest wykonywane bez wysiłku, zaledwie w kilku prostych krokach.

Bez potrzeby outsourcingu
Teraz każdy pracownik biura może tworzyć profesjonalnie wyglądające i wykończone dokumenty. Oprogramowanie iW Desktop firmy Canon umożliwia realizację tego typu zadań w ciągu kilku sekund — nie trzeba nawet odchodzić od biurka. Pozwala to oszczędzić koszty, czas i kłopoty związane z outsourcingiem. Ponadto użytkownicy mogą drukować tylko niezbędną ilość materiałów, dzięki czemu nic się nie marnuje — w przeciwieństwie do zleceń realizowanych przez zewnętrzne drukarnie, kiedy zdarza się, że zamówiona liczba egzemplarzy jest przeszacowana.

Film o produkcie

Zadbaj o to, aby dokumenty zawsze robiły odpowiednie wrażenie.

Wideo

Szybkie publikowanie dokumentów

Publikowanie z pulpitu metodą „przenieś i upuść”
Wyjątkowe narzędzie do szybkiego drukowania iR-ADVANCE, będące częścią oprogramowania iW Desktop, jest dostępne na pulpicie komputera i umożliwia łatwe tworzenie profesjonalnie wykończonych dokumentów za pomocą prostego przenoszenia i upuszczania ich do osobistych szablonów.

Tworzenie plików PDF, faksowanie i podgląd wydruku metodą „przenieś i upuść”
Użytkownik może nawet tworzyć pliki PDF i wysyłać faksy — i to bez uruchamiania oprogramowania iW Desktop. W przypadku bardziej złożonych dokumentów lub opcji wykańczania można wyświetlić podgląd przed rozpoczęciem drukowania, aby mieć pewność, że efekt końcowy będzie właściwy za każdym razem. Jest to wyjątkowe rozwiązanie, które pozwala oszczędzić czas i zapewnia maksymalny zwrot z inwestycji w iR-ADVANCE.

Integracja z oprogramowaniem Microsoft Office
Spędziłeś wiele czasu na przygotowaniu dokumentów w oprogramowaniu Microsoft Office — teraz warto sprawić, aby zrobiły odpowiednie wrażenie. Dzięki paskowi narzędzi Office Toolbar oprogramowania iW Desktop można używać własnych szablonów wykończeniowych bezpośrednio w programie Microsoft Word, PowerPoint lub Excel bez konieczności konfigurowania sterownika drukarki*.
* Funkcja dostępna od listopada 2012 r. w ramach oprogramowania iW Desktop 3.0.1 lub jako aktualizacja oprogramowania dostępna na stronie centrum pobierania oprogramowania witrynie pomocy technicznej firmy Canon

Rozwiązywanie codziennych problemów z publikowaniem dokumentów

Zaawansowane opcje publikowania dokumentów

Zbieranie i łączenie dokumentów w ciągu sekund
Łączenie zawartości pochodzącej z różnych źródeł może trwać godzinami. Obejmuje to wycinanie i wklejanie informacji, a także zmianę kolejności i tworzenie struktury zawartości. Jednak dzięki oprogramowaniu iW Desktop proces ten może być bardzo prosty. Wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki, a oprogramowanie iW Desktop zajmie się resztą, łącząc wszystko w jeden edytowalny dokument. Dołączyć można nawet wydrukowane dokumenty, korzystając z opcji skanowania do komputera lub skanowania do folderu, dostępnych w urządzeniu imageRUNNER ADVANCE.

Edycja, przygotowanie i personalizowanie dokumentu
Elastyczne narzędzia edycji umożliwiają przenoszenie stron lub zawartości, a także dodawanie nagłówków, stopek i spisów treści. Dzięki funkcji drukowania dynamicznych danych* oprogramowania iW Desktop można bardzo szybko tworzyć spersonalizowane wersje dokumentu. Wystarczy przeciągnąć i upuścić pola tekstowe danych dynamicznych na dokument.
* Funkcja dostępna od listopada 2012 r. w ramach oprogramowania iW Desktop 3.0.1 lub jako aktualizacja oprogramowania dostępna na stronie witrynie pomocy technicznej firmy Canon

Profesjonalne rezultaty za każdym razem — podgląd wykończenia i druk lub publikowanie plików PDF
Ręczne zszywanie, dziurkowanie lub składanie dokumentów może pochłonąć wiele czasu. Zaawansowana funkcja podglądu „WYSIWYG” oprogramowania iW Desktop umożliwia podgląd całej gamy opcji automatycznego wykańczania, takich jak drukowanie broszur, zszywanie, dziurkowanie i składanie przed drukowaniem — a to oznacza mniej błędów, mniejsze straty i pożądane rezultaty za pierwszym razem. Ustawienia drukowania można zapisać jako szablon do wykorzystania w przyszłości. Można też tworzyć i udostępniać zaszyfrowane lub skompresowane wersje plików PDF.

Oszczędzanie czasu i wysiłku dzięki zaawansowanym narzędziom do tworzenia i publikowania dokumentów

Proste dodawanie adnotacji do plików PDF

Prosta obsługa i tworzenie dokumentów PDF
Każde biuro korzysta z dokumentów PDF, ale nie każdy pracownik potrafi je obsługiwać, tworzyć i modyfikować. Próbowałeś kiedyś wyodrębnić stronę lub dodać komentarz do dokumentu PDF? Oprogramowanie iW Desktop udoskonala cyfrowy cykl pracy, ułatwiając użytkownikom obsługę dokumentów PDF. Można tworzyć, kompresować lub szyfrować pliki PDF, a także usuwać zawartość wybranych stron lub wyodrębniać je w celu utworzenia nowego pliku.

Prosty cyfrowy cykl pracy oparty na plikach PDF do proofingu i autoryzacji
Wiele cyklów roboczych proofingu bazuje już na plikach PDF, ale wymagają one kosztownego oprogramowania do edycji plików PDF. Oprogramowanie iW Desktop pozwala dodawać adnotacje i komentarze do dokumentów PDF, zaznaczać tekst oraz skreślać i podkreślać tekst podczas proofingu. Ponadto można dodawać oznaczenia zatwierdzające (lub odrzucające) i podpisy cyfrowe przed przekazaniem dokumentu do osoby weryfikującej za pomocą funkcji Hot Folders lub pocztą e-mail.

Prosty i szybki cyfrowy cykl pracy

Filmy i pliki do pobrania