Dla biznesu

Zarządzanie dokumentami

"Czy Twoi pracownicy tracą czas na szukanie dokumentów? Pracownicy biur spędzają ponad 8 godzin w tygodniu szukając dokumentów*, co jest stratą pieniędzy i czasu firmy. Nie powinno tak być. Dzięki Rozwiązaniu Zarządzania Dokumentami Canon możesz bardziej efektywnie zarzadzać dokumentami, redukować ręczne przetwarzania i umożliwić natychmiastowy i bezpieczny dostęp do dokumentów z każdego miejsca. Jeśli więc chcesz pracować mądrzej, oszczędzić pieniądze firmy i zredukować stres w biurze dzięki Zarządzaniu Dokumentami, teraz możesz.

Zarządzanie dokumentami Canon w prosty sposób wzmacnia wszystkie obszary biznesu przez efektywniejsze używanie informacji opartych na dokumentach. Pozwala na szybkie i dokładne wyszukiwanie dokumentów bez dotykania nawet kartki papieru i ruszania się od biurka.

Wymiana i dystrybucja dokumentów, bez potrzeby faksowania czy marnowania czasu na pocztę, pozwala na szybsze niż kiedykolwiek spełnianie oczekiwań klientów - w głównym biurze, filii lub w domu.

Nasi świetnie wyszkoleni Konsultanci Rozwiązań Biznesowych pracują z Tobą żeby zrozumieć Twoje potrzeby. Z ich dużym doświadczeniem mogą pomóc identyfikować możliwe ulepszenia jakie Zarządzanie Dokumentami może wnieśc do Twojej firmy. Dzięki modularnej budowie naszych systemów łatwo je integrować bez dużych zmian w istniejących procesach, minimalizując wydatki i przerwy z którymi czesto są związane nowe systemy.

Z ekspertyzą z innych dziedzin biznesu i róznych zastosowań w prawie, medycynie, edukacji, ubezpieczeniach, Zarządzanie dokumentami Canon jest specjalnie zaprojektowane aby realizować potencjał Twojej firmy i dać szybki, mierzalny zwrot z inwestycji.

Wybierając Canon możesz korzystać z naszej unikalnej, całościowej propozycji, oferującej jeden punkt kontaktowy z naszymi ekspertami, którzy zarekomendują właściwe komponenty dostosowane do wymagań Twojej firmy.

Co więcej, nasza stała pomoc zapewni, że Twój system będzie się rozwijał wraz z Twoimi zmieniającymi się potrzebami.

*Blue Lion Research

spacer
					image
Pokrewne oprogramowanie
Therefore™
Océ Software
Océ File DispatchIT
Twoje rozwiązania
Zarządzanie kosztami dokumentów
Zarządzanie dokumentami
Dystrybucja dokumentów
Bezpieczeństwo
Zarządzanie drukiem i urządzeniami
Rozwiązania w zakresie druku korporacyjnego
Rozwiązania profesjonalnego druku [PDF, 736 KB]