Dla biznesu

Usługi konserwacji

Wysokiej jakości system wymaga ekspercjkiej obsługi i wsparcia aby zagwarantować najdłuższy czas działania, lub w razie awarii najmniejsze szkody dla biznesu. Mamy w pełni wyszkolonych i wyposażonych inżynierówserwisu w prawie każdym miejscu w Europie, którzy będą Ci w stanie pomóc.

W dzisiejszym biurze wszystko się zatrzymuje w razie awarii systemu lub jego ważnych komponentów. Dzięki usługom i pomocy technicznj Canon możesz być pewny, że otrzymasz najwięcej ze swoich rozwiązań biznesowych oraz największą wartość z inwestycji.

Jesteśmy ekspertami w konserwacji i naprawie własnych produktów tak jak tego się spodziewasz, ale także jesteśmy certyfikowani aby świadczyć usługi dla wielu innych marek jeśli jest taka potrzeba.

Dzięki naszym stałym inwestycjom w szkolenie inżynierów, masz dostęp do jednej z najpoężniejszych sieci serwisowych na rynku, gdziekolwiek jesteś w Europie. Nasza elastyczna oferta opcji serwisowych oznacza, że znajdziesz dokładnie taki pakiet, który jest najlepszy dla twojej firmy.

Aby uzyskać pomoc techniczną i wsparcie oprogramowania z naszych help desków wystarczy zadzwonić, a rozwiążemy wiele Twoich problemów szybko i łatwo, z pomoca naszego przyjaznego i doświadczonego personelu.

Usługi konserwacji Canon są bardzo pomocne. Wyniki naszych ciągłych badań poziomu satysfakcji klienta, pokazują, że mamy bardzo zadowolonych klientów. Wyniki te są używane w celu polepszania naszych oferowanych usług.

spacer
					image
Nasze usługi
Usługi doradcze
Usługi implementacji
Szkolenia i edukacja
Usługi konserwacyjne
Usługi operacyjne