Dla biznesu

Program Partnerski Canon

Witamy w Programie Partnerskim Canon firmy Canon w Europie Środkowo-Wschodniej (Canon CEE GmbH). Program Partnerski został stworzony, aby akredytować najlepszych Reseller Partners w określonych obszarach biznesu dla produktów biurowych (urządzenia wielofunkcjyjne nie oparte na kartridżach), druku wielkoformatowego (LFP) i systemów zarządzania dokumentami (DIMS).

W Canon wierzymy, że udany biznes w pełni zależy od długoterminowych relacji, na których korzystają Reseller Partner i Canon.

W tym celu Canon stworzył sześciopunktowy model, aby zapewnić zrównoważone partnerstwo obu stron, firmy Canon i zaufanego Partnera:


· Bezpieczny biznes.
· Bezpieczne rynki.
· Marka Canon.
· Bezpieczne inwestycje.
· Efektywna komunikacja.
· Wsparcie Canon.


Canon oferuje zaangażowanie w długoterminowe Partnerstwo ze swoimi partnerami biznesowymi, zapewniając dodatkowe wsparcie oraz znacząco inwestując w ich rozwój. Program Partnerski Canon ma na celu zapewnienie zaufania i pewności końcowym użytkownikom kupującym produkty i usługi Canon od Partnerów Canon.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do Programu Partnerskiego Canon, kliknij poniższy przycisk i wybierz swój kraj. Prawa strona kolejnej strony zawiera szczegółowe informacje o Programie Partnerskim Canon dla Sprzedawców, podczas gdy lewa strona przeprowadzi Cię przez informacje dla końcowego użytkownika.

spacer
					image