Dla biznesu

Profesjonalny druk dokumentów

Korzystanie z usług dostawców zewnętrznych w zakresie kompleksowego druku może być kosztowne. Co więcej, wyniki jednego z badań wykazują, że często nawet 20% wszystkich zlecanych na zewnątrz wydruków marnuje się¹. Oprogramowanie firmy Canon pozwala osiągnąć dodatkowe korzyści.

Wyzwania

  • Przygotowanie wysokiej jakości wydruków z posiadanych plików i dokumentów papierowych we własnym zakresie
  • Redukcja zużycia papieru wskutek eliminacji błędnych wydruków
  • Obniżanie kosztów poprzez ograniczenie zleceń na zewnątrz

Nasze rozwiązanie

Zebranie danych z wielu źródeł w jeden profesjonalnie wyglądający dokument oraz publikowanie wszystkiego od prezentacji po raporty dla zarządu za pomocą oprogramowania firmy Canon.

Korzyści

Oszczędność czasu dzięki łatwemu tworzeniu nowych dokumentów metodą „przeciągnij i upuść” z plików rożnych typów do jednego edytowalnego dokumentu.


Redukcja zużycia papieru dzięki podglądowi wydruku dokumentu z uwzględnionymi opcjami wykończenia dokumentu i uzyskanie poprawnego wydruku już za pierwszym razem.

Redukcja kosztów outsourcingu dzięki łatwiejszemu tworzeniu profesjonalnie wyglądających i spersonalizowanych dokumentów wewnątrz firmy.

¹ Źródło: CEBR, 2010

Kolejne kroki

Firma Canon jest członkiem rady Executive Leadership Council stowarzyszenia AIIM (Association of Information and Image Management).

Radę Executive Leadership Council stowarzyszenia AIIM tworzą najlepsi teoretycy, zaawansowani praktycy i czołowi specjaliści w zakresie zarządzania informacjami, a jej celem jest omawianie, określanie i wyznaczanie kierunku rozwoju tej dziedziny.