Dla biznesu

Współpraca i współdzielenie dokumentów w sieci

Odnalezienie dokumentu często okazuje się trudnym i czasochłonnym zadaniem. Niejednokrotnie też, oczekiwanie na ręczne zatwierdzenie dokumentu trwa wiele dni lub tygodni. Dzięki narzędziu firmy Canon do współpracy i udostępniania dokumentów w sieci, współpraca między pracownikami może być bardziej efektywna. Umożliwia ono łatwe udostępnianie plików przez Internet i korzystanie z cyfrowego obiegu dokumentów.

Wyzwania

  • Zmniejszona wydajność z powodu długotrwałego ręcznego zatwierdzania dokumentów i przepływu prac.
  • Utrata danych z powodu braku formalnego mechanizmu tworzenia kopii zapasowych i/lub odzyskiwania danych po awarii
  • Gwarancja używania najnowszej wersji dokumentu
  • Wysokie koszty fizycznego przechowywania dokumentów w wielu lokalizacjach

Nasze rozwiązanie

Przechowywanie wszystkich dokumentów w chmurze i możliwość korzystania z nich z każdego urządzenia z dostępem do Internetu. Ochrona dokumentów za pomocą jednoczesnego zapisu w dwóch centrach danych dedykowanych do przechowywania i tworzenia kopii zapasowych dokumentów.

Korzyści

Oszczędność czasu podczas wyszukiwania informacji, dzięki prostej funkcji wyszukiwania tekstowego we wszystkich dokumentach.

Zabezpieczenie dokumentów poprzez przyznanie użytkownikom wyraźnie zdefiniowanych praw do podglądu, edytowania, drukowania lub dystrybucji informacji.

Zgodność z obowiązującymi przepisami dzięki monitorowaniu dokumentów w celu zagwarantowania, że używana jest najnowsza wersja.

Redukcja kosztów dzięki przechowywaniu wszystkich plików w formie elektronicznej i wyświetlanie dokumentów dowolnego formatu jednym kliknięciem.

Kolejne kroki

Firma Canon jest członkiem rady Executive Leadership Council stowarzyszenia AIIM (Association of Information and Image Management).

Radę Executive Leadership Council stowarzyszenia AIIM tworzą najlepsi teoretycy, zaawansowani praktycy i czołowi specjaliści w zakresie zarządzania informacjami, a jej celem jest omawianie, określanie i wyznaczanie kierunku rozwoju tej dziedziny.