Dla biznesu

Małe biuro

Niezależnie od rodzaju działalności drukarki i skanery firmy Canon dla małych biur zapewniają niezawodnie wysoką jakość i większą wydajność.

Szereg opcji łączności i łatwe w obsłudze oprogramowanie umożliwiają pełne wykorzystanie funkcji drukowania i skanowania oraz bezproblemowe udostępnianie ich w całym biurze.

Small Office

Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne, które dostarczają wydruki wysokiej jakości.

Ekonomiczne drukarki wielofunkcyjne dla biur.

Wykorzystaj możliwości kolorowego druku.

Gdy liczy się koszt druku.

Wydajne skanowanie dokumentów w małym biurze.

Dlaczego warto wybrać do małego biura urządzenia Canon?

Perform

Wydajność

Rozwiązania firmy Canon do drukowania i skanowania dużych ilości dokumentów zapewniają profesjonalną jakość przy dużej szybkości pracy, dzięki czemu można udostępniać i archiwizować dokumenty bez wysiłku i w bezpieczny sposób.

Connect

Łączność

Łączność sieciowa bez zakłóceń w małym biurze. Funkcje drukowania i skanowania można udostępniać przez sieć Ethernet lub Wi-Fi. Pozwala to wykorzystać cały potencjał pracy mobilnej lub w chmurze.

Save

Oszczędność

Inwestycja w rozwiązania do drukowania i skanowania firmy Canon przeznaczone dla małych firm zapewnia maksymalną efektywność i wydajność przy minimalnych kosztach.

Sustain

Ochrona środowiska

Nasze energooszczędne rozwiązania pozwalają na redukcję zużycia papieru i atramentu, co powoduje niższą emisję dwutlenku węgla i zmniejsza negatywny wpływ użytkowania na środowisko.

Home Office

Domowe biuro

Potrzebujesz prostego, ekonomicznego rozwiązania do domowego biura? Oferta naszych produktów do drukowania i skanowania w pełni zaspokoi potrzeby użytkowników.

On the move

Praca mobilna

Szukasz rozwiązań do pracy mobilnej? Nasze kompaktowe rozwiązania ze złączem USB i zasilaniem akumulatorowym umożliwiają łatwe skanowanie, udostępnianie, wyświetlanie i drukowanie materiałów poza biurem.