Dla biznesu

Praca mobilna

Kompaktowe i lekkie rozwiązania do drukowania i skanowania firmy Canon ze złączem USB, zasilaniem akumulatorowym i funkcją Wi-Fi umożliwiają wydajną pracę mobilną.

Użytkownik może drukować i skanować z użyciem usług w chmurze, niezależnie od miejsca pobytu. Ponadto dostępne są funkcje drukowania i skanowania bezprzewodowego, które umożliwiają pracę w dowolnym miejscu.

On the Move

Drukarki kolorowe

Drukowanie w kolorze poza biurem.

Skanery

Wygodne skanowanie w każdym miejscu.

Dlaczego warto wybrać urządzenia Canon?

Perform

Wydajność

Zasilanie przez USB umożliwia skanowanie i drukowanie profesjonalnych dokumentów o wysokiej jakości w każdym miejscu.

Connect

Łączność

Skanowanie, udostępnianie, wyświetlanie i drukowanie danych poza biurem dzięki funkcji łatwego zarządzania drukowaniem i dokumentami bezpośrednio w urządzeniu przenośnym.

Save

Oszczędność

Nasze rozwiązania do drukowania i skanowania mobilnego zawierają technologię i funkcje, które umożliwiają bezproblemową pracę poza biurem i wykorzystanie w pełni dostępnego czasu.

Sustain

Ochrona środowiska

Nasze wyposażone w USB urządzenia cechują się niskim poborem prądu, dzięki czemu oszczędzają energię.

Home Office

Domowe biuro

Potrzebujesz prostego, ekonomicznego rozwiązania do domowego biura? Oferta naszych produktów do drukowania i skanowania w pełni zaspokoi potrzeby użytkowników.

Small Office

Małe biuro

Chciałbyś udostępniać funkcje drukowania i skanowania dużych ilości dokumentów w małym biurze? Zapoznaj się z naszą ofertą szybkich, efektywnych rozwiązań z wieloma opcjami łączności.