Dla biznesu

Domowe biuro

Firma Canon posiada doskonałe rozwiązanie do drukowania i skanowania sprofilowane pod kątem potrzeb domowego biura.

Wszystkie produkty w naszej ofercie dla małych firm są łatwe w obsłudze. Korzystają z inteligentnych technologii wspomagających wydajność pracy, umożliwiają podłączenie do sieci, szybko reagują na polecenia użytkowników. Zapewniają także doskonałą jakość i niezawodną wydajność, a ponadto doskonale komponują sie z wystrojem wnętrz.

Home Office

Wygodne i niedrogie drukowanie w kolorze w domu.

Efektywne kosztowo prowadzenie działalności.

Imponujące kolorowe wydruki.

Szybkie, kompaktowe, wydajne.

Wygodne skanowanie w każdym miejscu.

Dlaczego Canon?

Perform

Wydajność

Oferowane przez nas urządzenia dla domowych biur zapewniają szybkie działanie, a także jakość i niezawodność potrzebne do usprawnienia pracy. Ich nowoczesny design harmonijnie komponuje się domowym wnętrzem.

Connect

Łączność

Łączność Wi-Fi ułatwia dostęp do drukarki i skanera z dowolnego miejsca w domu, a ponadto umożliwia drukowanie i skanowanie z użyciem smartfona lub tabletu.

Save

Oszczędność

Wbudowane technologie, takie jak automatyczne wyłączanie zasilania, drukowanie dwustronne, a także inteligentne oprogramowanie, pozwalają zaoszczędzić czas, energię elektryczną i środki finansowe, co przekłada się na większą wydajność i zyski.

Sustain

Ochrona środowiska

Nasze rozwiązania są energooszczędne i pozwalają zredukować zużycie papieru i atramentu, co umożliwia obniżenie negatywnego wpływu użytkowników na środowisko. Listę tych korzyści uzupełnia łatwy recykling kaset z atramentem i tonerem.

Small Office

Małe biuro

Chciałbyś udostępnić funkcje drukowania i skanowania dużych ilości dokumentów w Twoim niewielkim biurze? Poznaj naszą ofertę szybkich i efektywnych rozwiązań do drukowania i skanowania, z wieloma opcjami łączności.

On the move

Praca mobilna

Poszukujesz wygodnych rozwiązań do pracy mobilnej? Nasze kompaktowe rozwiązania z USB i zasilaniem akumulatorowym umożliwiają łatwe skanowanie, udostępnianie, wyświetlanie i drukowanie materiałów poza biurem.