Canon dla małych firm

Fundamentem małych firm jest pasja, a nie dokumentacja papierowa. Dlatego stworzyliśmy serię drukarek i skanerów, które zajmą się tematami i sprawami mniejszej wagi, tak aby właściciele firm mogli robić to, co dla nich jest naprawdę ważne.

Niezależnie od pasji

Jesteśmy by wspierać Cię w realizacji Twoich ambicji, niezależenie od tego czy chciałbyś przeznaczyć więcej czasu klientom, szkolić pracowników czy szukać nowych możliwości rozwoju. Nasze drukarki i skanery łączą w sobie niezawodność i wysoką jakość. Dzięki temu ich użytkownicy mogą skupić swoją uwagę na ważnych dla nich sprawach i tematach. Dlatego określamy je mianem Business Essentials, czyli niezbędnych narzędzi biznesowych.

Ułatwiamy klientom realizację pasji

need help finding printer

Szukasz drukarki i potrzebujesz pomocy?

Znajdź optymalną drukarkę do małej firmy dzięki modułowi wyboru drukarki. Porównaj nasze biurkowe urządzenia wielofunkcyjne oraz laserowe i atramentowe drukarki fotograficzne.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze najlepszego skanera?

Znajdź optymalny skaner firmy Canon wśród płaskich skanerów fotograficznych, przenośnych i biurkowych skanerów dokumentowych z podajnikiem ADF, a także skanerów wielkoformatowych.

need help finding scanner

Usługi

Firma Canon oferuje szeroki zakres posprzedażnych usług pomocy technicznej i usług biznesowych, które pomogą w rozwoju firmy.

Poznaj rodzaje usług oferowane przez Canon

Materiały eksploatacyjne

Korzystanie z wysokiej jakości oryginalnych materiałów eksploatacyjnych firmy Canon pozwala maksymalizować zyski z poczynionych inwestycji i przekłada się na korzystny stosunek wartości do ceny i dużą swobodę.

Znajdź materiały eksploatacyjne