Canon dla sektora produkcyjnego

Manufacturing-Hero

– Teraz mamy pełną kontrolę nad płatnościami, a przetwarzanie faktur jest szybsze o 40% niż wcześniej. Ponadto udało nam się obniżyć koszty płaconych kar. Szacujemy że rozwiązanie Canon pozwoliło uzyskać ogólne oszczędności na poziomie 30%.

Bert Rijkmans, dyrektor

ds. informacji i komunikacji

Pomoc w osiągnięciu najwyższego poziomu

Producenci muszą radzić sobie z coraz większą ilością informacji w złożonych sieciach i łańcuchach dostaw.

Rozwiązania i usługi biznesowe firmy Canon pomagają zagwarantować dotarcie właściwych informacji do właściwego miejsca i właściwej osoby we właściwym czasie poprzez łączenie i optymalizowanie kluczowych procesów i komunikacji wewnątrz firmy, w całym łańcuchu dostaw i z klientami. Umożliwia to efektywniejsze wprowadzanie produktów na rynek, redukowanie kosztów i kierowanie pracowników do innych, bardziej rentownych zadań.

Jak zatem zwiększyć produktywność? Jak wprowadzić innowacyjne rozwiązania w zakresie procesów informacyjnych, przyspieszyć podejmowanie decyzji i skrócić czasy realizacji, a wszystko to przy zachowaniu zgodności z przepisami i standardów uznawanych przez klientów?

Nasze rozwiązania i usługi

Ponad 75 lat doświadczeń w produkcji nowych technologii sprawiło, że podzielamy zamiłowanie do działalności przemysłowej i bardzo dobrze rozumiemy potrzebę tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zwiększania produktywności, podnoszenia rentowności i utrzymywania jak najwyższego poziomu.

Nasza oferta dla producentów zdecydowanie wykracza poza niezawodny sprzęt o wysokiej jakości. Obejmuje ona kompleksową ofertę profesjonalnych usług i wsparcia, rozwiązań biznesowych i fachowego doradztwa.

W ramach współpracy możemy pomóc zwiększyć efektywność działań w całym łańcuchu produkcji i liczbę zleceń poprzez zmianę sposobu komunikacji z klientami i zarządzania procesami biznesowymi oraz wdrożenie nowych metod pracy. Właśnie dlatego producenci z całej Europy stawiają na firmę Canon w zakresie pomocy przy realizacji ambitnych planów i osiąganiu najwyższego poziomu w danej dziedzinie.