Dla biznesu

Przyczyniamy się do sukcesów małych kancelarii prawnych


Wiemy, że małe kancelarie prawne rozwijają się szybko. Niezależnie od tego, czy działalność obejmuje osobę pracującą w domu, członków zespołu czy osoby podróżujące służbowo, możemy zapewnić kompleksowe rozwiązanie do zarządzania dokumentami, które zapewni przewagę nad konkurencją.

Praca w zespole

Duży wybór bardzo wydajnych drukarek i skanerów zapewnia dostęp do wielu konfiguracji, które umożliwiają bezproblemowe, bezpieczne udostępnianie materiałów w całym biurze, a tym samym ułatwiają całemu zespołowi drukowanie dużej liczby akt lub skanowanie i archiwizowanie dokumentów klientów.

Kolorowe drukarki atramentowe

Druk laserowy

Skanery

Praca w firmie lub samodzielna działalność

Pomożemy Ci w znalezieniu inteligentnych, prostych i ekonomicznych rozwiązań Canon. Nasza oferta obejmuje kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne, które zapewniają wydruki o wysokiej jakości, przydatne na każdym spotkaniu z klientami, a także możliwość bezpiecznego skanowania i przechowywania materiałów.

Kolorowe drukarki atramentowe

Skanery

Prawnik w podróży służbowej

Możemy wskazać produkty firmy Canon, które umożliwiają bezpieczne skanowanie dokumentów na spotkaniach z klientami, ułatwiają drukowanie z tabletów i smartfonów z systemem iOS lub Android, przechowywanie dokumentów w usługach w chmurze, wysyłanie dokumentów do wydrukowania przez zespół w siedzibie firmy i nie tylko.

Skanery

Kolorowe drukarki atramentowe

Druk laserowy

Wyjątkowy sposób pracy

Niezależnie od trybu pracy klienta w ofercie firmy Canon znajdzie się idealne rozwiązanie umożliwiające wyjątkowy sposób działania. Zalety i możliwości naszych rozwiązań:


Realizacja ambitnych planów

Firma będzie przygotowana na przyszłość dzięki innowacyjnym rozwiązaniom o wysokiej jakości, które obsłużą zmieniające się potrzeby branży.

[MASTER] Picture_small-business

Bezpieczeństwo danych

Wszystkie wrażliwe akta spraw, dane i aplikacje będą bezpieczne dzięki najnowszym zabezpieczeniom drukowania i skanowania, które spełniają surowe wymogi prawne.

Efektywność

Technologia usług w chmurze umożliwia bezproblemowe przetwarzanie dokumentów na postać cyfrową i usprawnianie sposobu pracy.